Hamileliğin basinda sivilcelenme fikir verirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde baharada tarafından oluşturulan Hamileliğin basinda sivilcelenme fikir verirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 295 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileliğin basinda sivilcelenme fikir verirmisiniz
Konbuyu başlatan baharada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baharada

baharada

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 3 .5 aylık hamileyim yüzüm mahvoldu sivilceden küçük de değil baya büyük aynı sorun sizde de varmi nedeni ne olabilir sizce 😔

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 3 .5 aylık hamileyim yüzüm mahvoldu sivilceden küçük de değil baya büyük aynı sorun sizde de varmi nedeni ne olabilir sizce 😔
Merhaba yalniz degilsin canim benimde hamilelikte yuzum sivilcelendi hatta boynum belim falan sivilcelendi izleri kaldi yani ben bunun yuzunden yaz boyunca acik bisey giyinemedim ama simdi 8ci ayimin sonlarindayi artik azalmaya basladi boyle tedavi falanda etmedim kendigilinden sondu hepsi hormanal bisey bence

baharada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba yalniz degilsin canim benimde hamilelikte yuzum sivilcelendi hatta boynum belim falan sivilcelendi izleri kaldi yani ben bunun yuzunden yaz boyunca acik bisey giyinemedim ama simdi 8ci ayimin sonlarindayi artik azalmaya basladi boyle tedavi falanda etmedim kendigilinden sondu hepsi hormanal bisey bencec
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cevabın için teşekkür ederim öncelikle benim de ikinci hamilelik kızıma hamileyimdim hiç böyle olmadı şaşkınım şu an bacaklarımda da çıkmaya başladı siz bisey yapmadan mi geçti sivilce

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cevabın için teşekkür ederim öncelikle benim de ikinci hamilelik kızıma hamileyimdim hiç böyle olmadı şaşkınım şu an bacaklarımda da çıkmaya başladı siz bisey yapmadan mi geçti sivilce
Benim ilk hamileligim evet bisey yapmadim cunki zaten hormonal doktorum dediki eger istersen basga doktora gorun ben kendim gitmedim yine bir suru ilac falan ama simdi cok sukur biseyim yok yuzum tertemiz boyunda belimde azacik lekeleri kaldi onun disinda bir sorun yok dogumdan sonra hepsi tamamen gecer ama boyle illa bisey yapmak istiyorsan tuzlu su ile bedenine yika dus aldiktan sonra yada papatya cayini demle bedenini yika boyle sheyler yapa bilirsin

baharada

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileligim evet bisey yapmadim cunki zaten hormonal doktorum dediki eger istersen basga doktora gorun ben kendim gitmedim yine bir suru ilac falan ama simdi cok sukur biseyim yok yuzum tertemiz boyunda belimde azacik lekeleri kaldi onun disinda bir sorun yok dogumdan sonra hepsi tamamen gecer ama boyle illa bisey yapmak istiyorsan tuzlu su ile bedenine yika dus aldiktan sonra yada papatya cayini demle bedenini yika boyle sheyler yapa bilirsin
Hiç bilmediğim yöntemler çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.