Hamilelik Belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Hamilelik Belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamilelik Belirtileri
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar adet gününe 4 gün var ama ilk gebeliğimde hissetiğim hiçbişey yok göğüste büyüme veya şişme var ama ağrı yok yada şuan yüzümde sivilce çıkmazken sivilcelenme olması onun dışında hep uykulu olmam bunlar olabilir mi belirtileri test yaptım bu arada yani var yok arası bişey 5 gün sonra yapılması öneriliyor testin öyle mi yapayım

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar adet gününe 4 gün var ama ilk gebeliğimde hissetiğim hiçbişey yok göğüste büyüme veya şişme var ama ağrı yok yada şuan yüzümde sivilce çıkmazken sivilcelenme olması onun dışında hep uykulu olmam bunlar olabilir mi belirtileri test yaptım bu arada yani var yok arası bişey 5 gün sonra yapılması öneriliyor testin öyle mi yapayım
Merhaba şu anda 3.5 aylık hamileyim bende çok fazla kasık ağrısı olmuştu ama ben hissetmiştim hamile olduğumu çünkü istiyorduk bu arada ikinci bu bende günüm gelmeden test yaptım negatif çıktı günüm bir hafta geçti tekrar yaptım bir çizgi silik çıktı en iyisi hastaneye gitmek dedim gittim ordada gorunmemis 10 gün geçmesini bekle dediler sonra baş dönmesi filan derken hamileyim inşallah darısı size olur ☺️😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar