Hamilelik belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde yagci tarafından oluşturulan Hamilelik belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamilelik belirtileri
Konbuyu başlatan yagci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagci

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ilk hamilelik ilk gebelik aşırı ateş basması sıcaklık hissediyordum geceleri uyurken henüz kan testi vermedim sadece test yaptım ama aşırı derece iştahsızlık var sizce en kısa sured kan testi vermelimiyim?
Canım bende de öyle olmuştu gece bi anda ateş basması ve kusma yaşadım ertesi sabah test yaptım hamileydim

Merhaba kizlar ilk hamilelik ilk gebelik aşırı ateş basması sıcaklık hissediyordum geceleri uyurken henüz kan testi vermedim sadece test yaptım ama aşırı derece iştahsızlık var sizce en kısa sured kan testi vermelimiyim?
İlk randevuna gitmeden 1 gün önce ver kuzum kan testini muayene sırasında doktoruna da göster. Ateş basması normal kimisi çok iştahlı olur kimi iştahsız olur gebelikte. Bu dönemde kimi anne adayları kilo alırken bazıları veriyor ikiside normal endişe edilecek bir durum yok

yagci

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa çoook teşekkür ederimmm sağolun😘🥰
İlk randevuna gitmeden 1 gün önce ver kuzum kan testini muayene sırasında doktoruna da göster. Ateş basması normal kimisi çok iştahlı olur kimi iştahsız olur gebelikte. Bu dönemde kimi anne adayları kilo alırken bazıları veriyor ikiside normal endişe edilecek bir durum yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende de öyle olmuştu gece bi anda ateş basması ve kusma yaşadım ertesi sabah test yaptım hamileydim
Yaaa çok sevindim inşallah hayırlı haberler hayırlı bebisler 🤲🏼☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar