Hamilelik.kilo kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ummu.ali tarafından oluşturulan Hamilelik.kilo kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,611 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik.kilo kontrol
Konbuyu başlatan Ummu.ali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby
Cok zorlanicagim belli 😓 ama ilk hamileliyimde 98kiloyla doguma girmisdim .şuan ki kiloyla zor olucak gibime geliyor acaba sonlandirsammi bu gebeligi
Sakın canım kilo yüzünden bebeğinden vazgeçme daha fazla kilolarla hamile kalanlar var ben ilk hamileliğimde çok kiloluydum sezeryan doğum yaptım bi skntı olmadı kafana takma sakın bebeğinden de vazgeçme

Ummu.ali

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba.5haftalik hamileyim suandaki kilom 104 .aranizda bu kiloda hamile kalib dogum yapabilen varmidir kac kilo aldiniz hamilelik doneminiz boyunca?

Kizlar merhaba.5haftalik hamileyim suandaki kilom 104 .aranizda bu kiloda hamile kalib dogum yapabilen varmidir kac kilo aldiniz hamilelik doneminiz boyunca?
Diyetisyennən nasil destek aldiniz yardimci olurmusunuz acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo verme surecine yeni girmisdim ilk dogumnan sora safra kesesi amelyati kecirmisdim daha sonrasinda kilo artimim oldu ama hec 70,80kilo civarinda olmusumdur .aranizda hamile olubda zayiflayan oldumu hic 🤔

Diyetisyen den destek alabilirsiniz bende 12 hafta dayım 96 kiloyum
Diyetisyen den nasil destek aldiniz ?sonuna kadar bu kiloda mi kalacaksinz?

Son düzenleme:
G

Glsm

Guest
Benim kilom çok zayıf 46 kiloyum 😔 hiç bir şekilde kilo alamıyorum ben çok istiyorum 50-55 olayım
Valla canım benimde kilom zayıf. 40 kilo ile hamile kaldım. Daha yeni. 2 kilo almışım. Sen. Haline şükret. Bebeğin. Sağlıklı. Olsun. Zayıf doğmasin da sen kilo almasan da olur önemli olan bebeğin gelişmesi. Zaten. Doğum dan sonra hani. Kanın. Düşükse zaten kan da verirler sana. O yüzden kendine sıkıntı etme bence

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benimde kilom zayıf. 40 kilo ile hamile kaldım. Daha yeni. 2 kilo almışım. Sen. Haline şükret. Bebeğin. Sağlıklı. Olsun. Zayıf doğmasin da sen kilo almasan da olur önemli olan bebeğin gelişmesi. Zaten. Doğum dan sonra hani. Kanın. Düşükse zaten kan da verirler sana. O yüzden kendine sıkıntı etme bence
Ben evlenmeden once 44-45 kiloydum evlendikten sonra 48-49 ulaşdım ama sonra bazı rahatsızlıklar geçirdim tekrar 45 kiloya geldim şimdi 15haftalık hamileyim 46kiloyum bu zayıflık bebeğimi etkilemesin de bundan dolayı endişem

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank

Kilo verme surecine yeni girmisdim ilk dogumnan sora safra kesesi amelyati kecirmisdim daha sonrasinda kilo artimim oldu ama hec 70,80kilo civarinda olmusumdur .aranizda hamile olubda zayiflayan oldumu hic 🤔

Diyetisyen den nasil destek aldiniz ?sonuna kadar bu kiloda mi kalacaksinz?
Tabi ki bu kiloda kalmıyorum ama diyetisyenim ile konuştuğumuz da normal diyo ilk başlarda veremedim sonra verdim tekrar aldım gibi bir şey oldu diyetisyenin vereceği liste çok önemli o yüzden

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Cok zorlanicagim belli 😓 ama ilk hamileliyimde 98kiloyla doguma girmisdim .şuan ki kiloyla zor olucak gibime geliyor acaba sonlandirsammi bu gebe

Sen 104 ile kalmışsın arkadaşım 134 ile hamile kaldı ve hamile iken yediğine ictigine dikkat etti ve 15 kiloverdi sende dikkat et bende ilk gebeligimde 54 ile hamile kaldım 70 ile doğum yaptim şuan 4. Gebeliğim ve 85 kilo oldum

Sen 104 ile kalmışsın arkadaşım 134 ile hamile kaldı ve hamile iken yediğine ictigine dikkat etti ve 15 kiloverdi sende dikkat et bende ilk gebeligimde 54 ile hamile kaldım 70 ile doğum yaptim şuan 4. Gebeliğim ve 85 kilo oldum
Cok zorlanicagim belli 😓 ama ilk hamileliyimde 98kiloyla doguma girmisdim .şuan ki kiloyla zor olucak gibime geliyor acaba sonlandirsammi bu gebeligi
Sakın kilo yüzünden bebeğinden vaz geçme doğumdan sonra sıkı bir diyete girersin sağlığın yerinde ise kiloya şimdilik takılma doktorunla konuş nasıl bir diyet yaparım fazla kilo almam diye seni bilgilendir

Son düzenleme:

Ummu.ali

Kayıtlı Üye
rank

Sakın kilo yüzünden bebeğinden vaz geçme doğumdan sonra sıkı bir diyete girersin sağlığın yerinde ise kiloya şimdilik takılma doktorunla konuş nasıl bir diyet yaparım fazla kilo almam diye seni bilgilendir
Cok tesekkur ederim yorumunuz beni cok rahatlatdi 🤗 hamilelik boyunca biraz psikolojim bozuluyo bi korku sariyo kalbimi simdide kiloma takdim)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar