Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar malum pandemi dönemi dogru düzgün yürüyüs yapamadık evlere tıkıldık kaldık gebeliklerimizde daha fazla kilo aldık doguma 1 ay kaldı 😊bu kilolar sütü azlatmadan etkilemeden nasıl gidecek bakalım siz neler yapıyorsunuz dertli dertli düşünüyorum eski kıyafetlerim bana bakıyor ben onlara bakıp inş tekrar giyebileceğim sizi diyorum 😬😬😬

Merhaba kızlar malum pandemi dönemi dogru düzgün yürüyüs yapamadık evlere tıkıldık kaldık gebeliklerimizde daha fazla kilo aldık doguma 1 ay kaldı 😊bu kilolar sütü azlatmadan etkilemeden nasıl gidecek bakalım siz neler yapıyorsunuz dertli dertli düşünüyorum eski kıyafetlerim bana bakıyor ben onlara bakıp inş tekrar giyebileceğim sizi diyorum 😬😬😬
Ah ah canım bende doğum yapalı 20 gün oldu kara kara düşünüyodum sütüm kesilmeden nasıl kilo veririm diye😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra emzirme yardımcı oluyor zaten canım gece uykuların bitiyor sabah erkenden uyanıyor gaz sancısı seni senden alıyor zaten onla beraber sende çekiyorsun bebekle de uğraştıkça gidiyor o kilolar merak etme ☺️

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra emzirme yardımcı oluyor zaten canım gece uykuların bitiyor sabah erkenden uyanıyor gaz sancısı seni senden alıyor zaten onla beraber sende çekiyorsun bebekle de uğraştıkça gidiyor o kilolar merak etme ☺️
Hadi inş cabucak eski halimize döneriz inş ünlülere bakıyoruz eskisinden bile fazla zayıflamışlar 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah canım bende doğum yapalı 20 gün oldu kara kara düşünüyodum sütüm kesilmeden nasıl kilo veririm diye😊
Bolbol su için diyorlar emzirmekte cok acıktırıyor insanı 😬

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inş cabucak eski halimize döneriz inş ünlülere bakıyoruz eskisinden bile fazla zayıflamışlar 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bolbol su için diyorlar emzirmekte cok acıktırıyor insanı 😬
Canım onlar hamileyken kilo almıyorlar ki doğumdan sonra almadıklarını da veriyorlar bizim onlar gibi olmamız imkansız gibi keşke olabilsek ama neredee 😂

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
56 kiloyla başladım 82 kiloya çıktım😁😁 bidon gibi oldum😂😂 çok üzülüyorum, bacaklarım 3 katına çıktı, okadar krem kullandım çatlaklarım oldu, psikolojik olarak çok yordu beni bedensel değişimlerim🤷‍♀️ okadar kendime güvendim ki hamileyken bile yazın giyerim diye 34 beden almışım elbislerimi😂😂😂 bol bol yürüyüş oda olur mu bebişten vakit kalır mı acaba bilemiyorum

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Süt ile beslenme ters orantı şeklinizin çok bir alakası yok, her zamanki gibi beslenin. Ne kadar çok emzirirsen o kadar sütun olur ve ne kadar çok emzirirsen o kadar çabuk zayıflarsin.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tabi bizim gibi hamur işlerini götürmüyorlar 😂😂😂
Aynen valla ya hele ben şu ara acayip abarttım korkuyorum bi yandan kilo almaktan ama yine de yemekten de geri kalmıyorum 😂 öncekilerde de çok kilo almıştım doğumdan sonra 2 3 ay içinde verdim yine aynı olur düşüncesiyle saldım galiba bilemiyorum bide vermezsem görürüm o zaman 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
🤣🤣 Valla canım bende nasıl alırım diye düşünüyorum. hangi haftalardaydım hatırlamıyorum ama verdiğim kiloları geri almıştım bide üstüne altı kilo daha almıştım çok sevinmiştim ama sonra o aldığım altı kiloyla beraber diğer eski kilolarımı da verdim 😏 bütün kıyafetlerim bana kayıyor olmuyorlar Allah'tan bu ay göbeğim biraz çıkmış pantolonlarımi göbeğimin üstüne çekince duruyorlar kaymiyorlar 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar