Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,475 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
56 kiloyla başladım 82 kiloya çıktım😁😁 bidon gibi oldum😂😂 çok üzülüyorum, bacaklarım 3 katına çıktı, okadar krem kullandım çatlaklarım oldu, psikolojik olarak çok yordu beni bedensel değişimlerim🤷‍♀️ okadar kendime güvendim ki hamileyken bile yazın giyerim diye 34 beden almışım elbislerimi😂😂😂 bol bol yürüyüş oda olur mu bebişten vakit kalır mı acaba bilemiyorum
Bende sen kafadayım canım göreceğiz artık doğumdan sonra inşallah öncekilerde ki gibi olur😂😂

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bende sen kafadayım canım göreceğiz artık doğumdan sonra inşallah öncekilerde ki gibi olur😂😂
Bir dogsunlar nefes aldırmıcaklar bize 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣 Valla canım bende nasıl alırım diye düşünüyorum. hangi haftalardaydım hatırlamıyorum ama verdiğim kiloları geri almıştım bide üstüne altı kilo daha almıştım çok sevinmiştim ama sonra o aldığım altı kiloyla beraber diğer eski kilolarımı da verdim 😏 bütün kıyafetlerim bana kayıyor olmuyorlar Allah'tan bu ay göbeğim biraz çıkmış pantolonlarımi göbeğimin üstüne çekince duruyorlar kaymiyorlar 🤣🤣
Herkezin derdi ayrı 😂😂😂

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar malum pandemi dönemi dogru düzgün yürüyüs yapamadık evlere tıkıldık kaldık gebeliklerimizde daha fazla kilo aldık doguma 1 ay kaldı 😊bu kilolar sütü azlatmadan etkilemeden nasıl gidecek bakalım siz neler yapıyorsunuz dertli dertli düşünüyorum eski kıyafetlerim bana bakıyor ben onlara bakıp inş tekrar giyebileceğim sizi diyorum 😬😬😬

Çok şükür kilo nasıl verebilirim değilde nasıl alabilirm diye düşünenler denim😁

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
56 kiloyla başladım 82 kiloya çıktım😁😁 bidon gibi oldum😂😂 çok üzülüyorum, bacaklarım 3 katına çıktı, okadar krem kullandım çatlaklarım oldu, psikolojik olarak çok yordu beni bedensel değişimlerim🤷‍♀️ okadar kendime güvendim ki hamileyken bile yazın giyerim diye 34 beden almışım elbislerimi😂😂😂 bol bol yürüyüş oda olur mu bebişten vakit kalır mı acaba bilemiyorum
Nasıl aldın gı o kiloları 😁

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek mi bekliyorsunuz çünkü ben kızlarım da çok kilo aldım bu defa erkek bebek bekliyorum 36 haftadayim 9 kilo aldım sadece

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek mi bekliyorsunuz çünkü ben kızlarım da çok kilo aldım bu defa erkek bebek bekliyorum 36 haftadayim 9 kilo aldım sadece
Benim erkek 2. Gebeliğim 65 le hamile kaldım son 1 ay 20 kilo aldım ya asırıda yemiyorum günde iki ögün anlamadım gitti 😬

Şu ana kadar 9 kilo aldım iki hafta sonra doğum 10 kiloyla kurtulmak hedefimiz
Az almıssın maşh 😊

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim erkek 2. Gebeliğim 65 le hamile kaldım son 1 ay 20 kilo aldım ya asırıda yemiyorum günde iki ögün anlamadım gitti 😬

Az almıssın maşh 😊
Bebek kilo alıyor bende 36 haftadayim 3 200 masallah

Hadi inş bakalım ben 20 yi gözden çıkardım ilk gebeliğim ondan mubtemelen
İlk bebekte 24 kilo almıştım ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar