Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik kiloları nasıl gidecek arkadaşlar 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek mi bekliyorsunuz çünkü ben kızlarım da çok kilo aldım bu defa erkek bebek bekliyorum 36 haftadayim 9 kilo aldım sadece
Evettttt tatlımmmm kız bekliyorum 🙂39+3 sanırım bugün gelicek ufaktan haber vermeye başladı🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl aldın gı o kiloları 😁
Vallahi bende anlamadım yimeeedim aslında😁😁

Bende sen kafadayım canım göreceğiz artık doğumdan sonra inşallah öncekilerde ki gibi olur😂😂
Ayyy inşallah tatlım yaaa elindem geleni yapıcam inşallah 🙂🙂 ikimizinde yapıcağından eminim😁

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar malum pandemi dönemi dogru düzgün yürüyüs yapamadık evlere tıkıldık kaldık gebeliklerimizde daha fazla kilo aldık doguma 1 ay kaldı 😊bu kilolar sütü azlatmadan etkilemeden nasıl gidecek bakalım siz neler yapıyorsunuz dertli dertli düşünüyorum eski kıyafetlerim bana bakıyor ben onlara bakıp inş tekrar giyebileceğim sizi diyorum 😬😬😬
Benim de ilk gebeliğim 65 ile hamile kaldım şuan 29 haftalığım ve 70 kilo olmuşum karnımda çatlak yok henüz ama göğüslerim 80 bedenden 95 bedene çıktı çokta çatladı psikolojim bozuldu 😕

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
56 kiloyla başladım 82 kiloya çıktım😁😁 bidon gibi oldum😂😂 çok üzülüyorum, bacaklarım 3 katına çıktı, okadar krem kullandım çatlaklarım oldu, psikolojik olarak çok yordu beni bedensel değişimlerim🤷‍♀️ okadar kendime güvendim ki hamileyken bile yazın giyerim diye 34 beden almışım elbislerimi😂😂😂 bol bol yürüyüş oda olur mu bebişten vakit kalır mı acaba bilemiyorum
Walla bende dun terlik alayim dedim normalde 37 olan 39 zor oldu 😀

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar malum pandemi dönemi dogru düzgün yürüyüs yapamadık evlere tıkıldık kaldık gebeliklerimizde daha fazla kilo aldık doguma 1 ay kaldı 😊bu kilolar sütü azlatmadan etkilemeden nasıl gidecek bakalım siz neler yapıyorsunuz dertli dertli düşünüyorum eski kıyafetlerim bana bakıyor ben onlara bakıp inş tekrar giyebileceğim sizi diyorum 😬😬😬
Valla bnde ilkinde kendiliğinden süzüldüm bundada öyle olur dedim 6 ay oldu ama tık yok hiçbir kıyafetim olmuyo bana 🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evettttt tatlımmmm kız bekliyorum 🙂39+3 sanırım bugün gelicek ufaktan haber vermeye başladı🙂

Vallahi bende anlamadım yimeeedim aslında😁😁

Ayyy inşallah tatlım yaaa elindem geleni yapıcam inşallah 🙂🙂 ikimizinde yapıcağından eminim😁
Aynen canım doğsunlar da bakalım inşallah 😂 sancın mı var sağlıkla gelir inşallah bebişin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar