Hamilelik korseti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Hamilelik korseti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik korseti
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelik korseti kulandinizmi hic?
Bende almak isdiyorum.cok iyi oldugnu diyorlar bilmiyorum alsami ya
Ay ben dedim ki ilk doğumda kullanamadım ikinciye kesin kullancam sipariş verdim aldım hastanede ağrıdan hayatta tkaamam niye aldım dedim biraz iyileşeyim öyle takarım artık 😅

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben dedim ki ilk doğumda kullanamadım ikinciye kesin kullancam sipariş verdim aldım hastanede ağrıdan hayatta tkaamam niye aldım dedim biraz iyileşeyim öyle takarım artık 😅
Cnm ben kırktan sonra iki kere taktım az bi kanamam oldu doktorumu aradım kullanma dedi elinle masaj yap karnının üstüne

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben kırktan sonra iki kere taktım az bi kanamam oldu doktorumu aradım kullanma dedi elinle masaj yap karnının üstüne
Ya benim arkadaşım doğumdan sonra hemen taktı şaşırdım hatta doktoru izin vermiş bende kullanmak istedim yok bacım o acıyla birde hayatta kullanamazdım artık belki bir kaç ay sonra iyice toparlayım en iyisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hamilelik zamani kulaniwli olanini diyorum canim
Hamilelikte kullanılanı duymadım kuzum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim arkadaşım doğumdan sonra hemen taktı şaşırdım hatta doktoru izin vermiş bende kullanmak istedim yok bacım o acıyla birde hayatta kullanamazdım artık belki bir kaç ay sonra iyice toparlayım en iyisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilelikte kullanılanı duymadım kuzum
Takacaksan da dikkatli kullan cnm

Tüm sayfalar yüklendi.