Hamilelik mide bulantısı ne yapmalıyım

• Konbuyu başlatan Çicek
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çicek tarafından oluşturulan Hamilelik mide bulantısı ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,130 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik mide bulantısı ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Çicek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervekübra
Ç

Çicek

Guest
Hamilelikte mide bulantısina ne iyi gelio ? Aşırı sorun yaşıyorum günde 3 kere felan istifa ediyorum şimdiden teşekkürler

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte mide bulantısina ne iyi gelio ? Aşırı sorun yaşıyorum günde 3 kere felan istifa ediyorum şimdiden teşekkürler
Kaçıncı haftadasın canım bende öyleydim sabahtan akşama kadar kusup durdum hep 3 4 5 kaç kere kustuğumu sayamıyodum artık yemek yiyorum direk gidip kusuyodum şimdi az az geçmeye başladı çok şükür ama yine bi kaç kere kusuyorum özellikle akşam saatleri bi başlıyor yatana kadar kusuyorum. İlaç verdi doktor hiç bi işe yaramadı ne yaptıysam geçmedi hafiflemedi biraz kola içtim o baya iyi geliyor ama sürekli içilmesi zararlı yudum olarak içiyordum ben bi bardak dolusu değil bide kabak çekirdeği baya iyi geldi. Eğer su içemiyorsan katı şeyler yeme kusması daha kötü oluyor 🙁

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kolaylıklar dilerim. Ben de 16+5 günlük hamileyim çok çektim bulantıdan hiçbir şey de yiyemiyordum doktorum sonunda prillam dr diye bir ilaç verdi o baya hafifletti. 16. Hafta bitiminde kendiliğinden hafifledi. Tam anlamıyla geçmesini bekliyorum umarım sizin de biran önce biter. Sıkıntılı bir durum gerçekten.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık ya artık depresyondayim yani oturup ağlıyorum:(
Baya da ilerlemiş nadir olarak maalesef bazı kadınlarda doğuma kadar sürebiliyormş ama inşallah geçer böyle bişeyle karşılaşmazsın doktorun bi ilaç falan vermedimi hiç bulantı için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm bnde öyleydim bn bi çözüm bulamadım kendisi geçiyo zamanı gelince
Aynen hiç bi çözümü yok bunun

Merhaba kolaylıklar dilerim. Ben de 16+5 günlük hamileyim çok çektim bulantıdan hiçbir şey de yiyemiyordum doktorum sonunda prillam dr diye bir ilaç verdi o baya hafifletti. 16. Hafta bitiminde kendiliğinden hafifledi. Tam anlamıyla geçmesini bekliyorum umarım sizin de biran önce biter. Sıkıntılı bir durum gerçekten.
Bende kullandım o ilaç bana hiç etki etmedi 🙁

Bende kullandım o ilaç bana hiç etki etmedi 🙁

Benim 6.hafta da aşırı iştahsızlık başladı bulantı yoktu 7.haftaya ne zaman girdim bulantı kusma öldüm sanıyordum artık ellerim titriyordu 11 hafta oldu şimdi biraz daha rahatladım ama bugün iyiyse yarın kötü oluyor iki gün iyi gidiyor sa üç gün kötü ama eskisi kadar bütün gün olmuyor en azından uyandığımda başlayıp yatana kadar kusma muhabbetim bitti akşam olunca akşam yemeğinden bulanıyorum bide komşular yemek yaparda kokusu gelirse direk lavoba

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla canım ne yapsan da illa oluyor yapacağın birşey yok tuzlu şeyler hafifletir ancak geçirmez. Vakti gelince kendisi geçiyor valla bende hiç çözüm bulamamış tim beşinci aya kadar sürmüştü benimkisi

Tüm sayfalar yüklendi.