hamilelik seker

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elifin annesi tarafından oluşturulan hamilelik seker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı hamilelik seker
Konbuyu başlatan Elifin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 29 haftaligim ve sekerim 216 cikti doktor hem sekerin yuksek hemde bebek büyük dedi aranizda hamilelik sekerine yakalanan varmi nasil yol aldiniz dogumuda etkiliyomus bütün moralim gitti😔
Kuzum bende seker çıktı doktorum sürekli ölç dedi.. sana ne önerdi malesef her istediğini eskisi gibi tuketemiyorsun..

Elifin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende seker çıktı doktorum sürekli ölç dedi.. sana ne önerdi malesef her istediğini eskisi gibi tuketemiyorsun..
tatlildan tamamen uzak durmami söyledi seker diyet doktoruna gonderdi bide onla göruscem insaAllah ne verirse bebegin büyüklugune ne dedi sende ya korkuttu beni doktor 😕 cok gecmis olsun cnm Allah im yardimcimiz olsun

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
tatlildan tamamen uzak durmami söyledi seker diyet doktoruna gonderdi bide onla göruscem insaAllah ne verirse bebegin büyüklugune ne dedi sende ya korkuttu beni doktor 😕 cok gecmis olsun cnm Allah im yardimcimiz olsun
Cnm benim aşırı yüksek değildi ama.diyet önerdi bana.. beyaz ekmek , şekerli tüm ürünler, hamur işi,makarna , cila, meyve suyu ,paketli gıdalar çoğu yasak özellikle şerbetli tatlılar vs internet bakarsın zaten ne yasak.ne yenilir hepsini inceler öğrenirsin .. ben arada kaçamak yapıyorum ama malesef cnm iatedgi herşeyi yiyemiyorum.. seni diyetisyene yönlendirmiş zaten o sana ne yemen gerektiğini söyler bı program uygular sende ona göre beslenirsin sıkma canını diyetle düzene girer insalah düzene girmezse son çare insülin iğnesi verir.. sen sadece dikkat et bol su iç ve yürüyüş yap ki yediklerin erisin.. benim şuan iyi bebek sadece bı hafta ilerde kilosu .. stres yapma.ben ilk zamanalr çok taktım bende fazla yüksek değildi ama yinede çok zor cnm insan istediğini yiyemiyor ki gebesin aserme zamanları daha zor .. sen sadece bebeğin sagligini düşünüp bazı şeylere katlanacaksin☺️ insalah düzelir kuzum diyetle ..sağlıkla al.kucagina bebegini

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 29 haftaligim ve sekerim 216 cikti doktor hem sekerin yuksek hemde bebek büyük dedi aranizda hamilelik sekerine yakalanan varmi nasil yol aldiniz dogumuda etkiliyomus bütün moralim gitti😔
Moralinizi bozmayın gebelik şekeri maalesef hormonlar la ilgili her hamile de olabilecek Bi durum siz yine de yediklerinze dikkat edin doktorunuz belki ilaçla destekleyebilir çok geçmiş olsun

Elifin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yüklemesi yaptırmadı mı cnm. Bebişin kaç kilo
2 kilo olmus normalden fazla seker yüklemesinde 3 sefer arayla kan aldilar sonuc 216 cikti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim bebegimin 2 kilo oldugunu söyledi büyük dedi ama benim kizimda 4.200 dogmustu bi oncekinde hic seker sorunum cikmadi bugunki konusmasiylada korkuttu beni hayirlisi olsun insaAllah.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim bebegimin 2 kilo oldugunu söyledi büyük dedi ama benim kizimda 4.200 dogmustu bi oncekinde hic seker sorunum cikmadi bugunki konusmasiylada korkuttu beni hayirlisi olsun insaAllah.

Son düzenleme:

Elifin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar