Hamilelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamilelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,965 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik testi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya biraz kanamam var hafif ama dayanamadım yine test yaptım ama içine biraz kan karıştı idrarın nekativ gösterdi testi ya hamile değilim diye yada kan karıştı içine diye ne dersiniz?
En sağlıklısı sağlık ocağında veya hastanede bi kan vermek canım oradan kesin olarak öğrenirsin

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende biraz geliyor öyle çok değil yani ama anlamadım işte bilmiyomki şuan takip ediyom bakalım kaç gün sürmüştü sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy inşallah çok sağolun o zaman demek ki hala hamile olma şansım var yani adet de olsam belki de adet değildir bakalım 😘😍

Isze böyle mesajları görünce heycanlanıyorum yaa hadi hayirlisi😍
Ben 1 gün leke sürdü hemen yatis olduğundan 2ci günde lekemsi oldu birdaha olmadı.

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben buraya yeni katıldım sorum var geçen erken gebelik testi yaptım ikinci silik çizgi çıktı ama bugün adetim geldi kafam karıştı niye böyle oldu

Bilen varmı acaba kızlar ikinci çizgi silikdi ama adet geldi yoksa yerleşme kanaması mi acaba anlamadım
Yarıne termin aldım doktordan kızlar gebelik varmı yokmu çıkar ortaya içimde rahat eder benim çünkü kanamam çok az adet kanamam hiç böyle olmazdi

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Sonuç ne canim terminim

Yarın ternimim canim çok sabırsızım Bi yarın olsaydı bakalım. Artık hayirlisi

Merhabalar ben buraya yeni katıldım sorum var geçen erken gebelik testi yaptım ikinci silik çizgi çıktı ama bugün adetim geldi kafam karıştı niye böyle oldu

Bilen varmı acaba kızlar ikinci çizgi silikdi ama adet geldi yoksa yerleşme kanaması mi acaba anlamadım
Sonra terminim var bakalım nolcak heycanliyim hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.