Hamilelik ve oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Hamilelik ve oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik ve oruç
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken oruç tutaninız var mı ? Herhangi bi zararı oldumu ?
Valla ben ilk 5 gün denedim sahurda sorunum olmadı orucumda da güzel geçiyordum ama iftarı yapınca bi anda yiyince midem sindiremiyordu ve hep istifra ediyordum ne yediysem her iftar sonrası böyle olunca çocuğa da içimde eziyet etmek istemedim. En güzeli doktoruna sor izin verirse sende rahatlıkla tutabilirsen dene canım

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben ilk 5 gün denedim sahurda sorunum olmadı orucumda da güzel geçiyordum ama iftarı yapınca bi anda yiyince midem sindiremiyordu ve hep istifra ediyordum ne yediysem her iftar sonrası böyle olunca çocuğa da içimde eziyet etmek istemedim. En güzeli doktoruna sor izin verirse sende rahatlıkla tutabilirsen dene canım
Aynen bendede sindirim sorunu oluyo biraz bende bu hafta gidecem doktora soracam insallah bi tanidik cocuk ölür susuz kalir vs dedi de birde sizlere sorim dedim sorun yasayan varmi die

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canim ben oglumda tutmamistim ama daha ondaki borclarim duruyo acaba tutsam sorun olur mu die dusunuyodum tesekkur ederim
Benim eltim de iki yıl tutmamış daha yeni bu sene tutmaya başladı ben de şimdi tutmuyorum çocuk doğunca sütten kesilince yavaş yavaş tutarım inşallah 🥰

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken oruç tutaninız var mı ? Herhangi bi zararı oldumu ?
Bende 3 tane falan tuttum ama son oruçta iftardan sonra saatlerce yerimden kalkamadim üstüne eşim de çocuğa birşey olursa affetmem deyince arada kaldım yarın ikili test yapacam inşallah o yüzden dedim test geçene kadar tutmuyayim doktor kötü birseu derse Allah korusun oruçtan bilirler😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar