Hamilelik ve oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Hamilelik ve oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,483 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik ve oruç
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltim de iki yıl tutmamış daha yeni bu sene tutmaya başladı ben de şimdi tutmuyorum çocuk doğunca sütten kesilince yavaş yavaş tutarım inşallah 🥰
Saglicakla gelsin insallah canim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben ilk gebeliğimde de tuttum şimdi ikinci gebeliğim gene tutuyorum çok şükür bir sıkıntı olmadı biraz halsiz kalıyorum ama olacak o kadar da
Bende bu sene 2 gun tutmadim sadece zorlaninca ara veriyorum ama hep korkutuyolar bebek susuz kalir die 16 haftalık daha cok kucuk aslinda ama cok tedirgin oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 3 tane falan tuttum ama son oruçta iftardan sonra saatlerce yerimden kalkamadim üstüne eşim de çocuğa birşey olursa affetmem deyince arada kaldım yarın ikili test yapacam inşallah o yüzden dedim test geçene kadar tutmuyayim doktor kötü birseu derse Allah korusun oruçtan bilirler😏
Benimde eşim tutma diyo etrafda hep korkutuyo arada kaldim bende persembe doktora gidecem bide doktora sorim bebegin suyu vs nasil die

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar