Hamilelik ve ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde jule tarafından oluşturulan Hamilelik ve ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,963 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik ve ultrason
Konbuyu başlatan jule
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar test yaptım pozitif çıktı hesaplamalara göre 3 haftalik birde kan testi vericem küçük olduğundan ultrasonda gözükmez vajinadan bakılması gerekiyor diyolar baktırmali miyim yoksa beklemeli miyim
Aramıza hoşgeldin canim ilk etapta bi kan testi var ona gore doktorun sana nasik bir yol izleyeceğini söyler ama beklemeni tavsiye ederim vajinadan bakılmasına gerekmiyor kese ye bakarlar tekrar seni cagirire bebeğin oluşumuna bakmak icin

denizin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aramıza hoşgeldin canim ilk etapta bi kan testi var ona gore doktorun sana nasik bir yol izleyeceğini söyler ama beklemeni tavsiye ederim vajinadan bakılmasına gerekmiyor kese ye bakarlar tekrar seni cagirire bebeğin oluşumuna bakmak icin
Hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Aysegül 27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar test yaptım pozitif çıktı hesaplamalara göre 3 haftalik birde kan testi vericem küçük olduğundan ultrasonda gözükmez vajinadan bakılması gerekiyor diyolar baktırmali miyim yoksa beklemeli miyim
Canım benim hiç ultrason girme kan versen daha iyi saglık ocagına bile alıyorlar beni dinlersen oyle yap çunku kardeşim ultrason nedeniyle düş sebebi yarattı gercı bu kişiden kişiye degısıyo ama yine sen bilirsin 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hoşgeldin canım aramıza ❤️. Eğer doktorun değerlere göre bakmak isterse bakar canım. Hayırlı haberlerle dön inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar