Hamilelik ve ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde jule tarafından oluşturulan Hamilelik ve ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,872 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik ve ultrason
Konbuyu başlatan jule
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu ara bu uygulama yol geçen hanı oldu anlanadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amerikaliymis ogrenciymis cart curt gebelikle bir alakası yok e nevgeziyon burda
Yazdım ben ona ama geri dönüş yapmadı.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Kızlar test yaptım pozitif çıktı hesaplamalara göre 3 haftalik birde kan testi vericem küçük olduğundan ultrasonda gözükmez vajinadan bakılması gerekiyor diyolar baktırmali miyim yoksa beklemeli miyim
Hayırlı olsun , kan ver 2 günde bir düzenli artışına bak değerin 2 katına çıkması lazım.. Biraz daha bekleyebilirsin ultrasonda görünmesi için. Yine de karar senin.

Büşra akmeşe

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim hiç ultrason girme kan versen daha iyi saglık ocagına bile alıyorlar beni dinlersen oyle yap çunku kardeşim ultrason nedeniyle düş sebebi yarattı gercı bu kişiden kişiye degısıyo ama yine sen bilirsin 🤗
Ben 8 haftalık hamileydim doktor alttan bakmak istedi baktırdım sonra bebeğimin kalbi durdu 1 gün sonra doktor yüzünden kürtaj oldum sen alttan baktirma canım çünkü düşük riski çok artıyor ilk zamanlarda nasıl ilk üç ay ilişkiye girmeyin diyor doktorlar bu da onun gibi yani kisacasi baktirma kan testi ver daha iyi için rahat olsun en azından

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar test yaptım pozitif çıktı hesaplamalara göre 3 haftalik birde kan testi vericem küçük olduğundan ultrasonda gözükmez vajinadan bakılması gerekiyor diyolar baktırmali miyim yoksa beklemeli miyim
Gözün aydın kuzum evet ultrason da gözükmez benim tercihim beklemenden yana vajinal ultrason dan yana deil bikac hafta daha beklemeni öneririm tabi sana kalmış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar