Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Ben 32 haftalık hamileyim doktorum bebeğin küçük olduğunu söyledi😞yememi içmemi çok dikkat ederim hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar Ben 32 haftalık hamileyim doktorum bebeğin küçük olduğunu söyledi😞yememi içmemi çok dikkat ederim hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı
Yapısal olabilir canım senin ve eşinin kilosu boyu nasıl ve doktor gelişimi hakkında birşey demedi mi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim boyum 1.54 canım eşim uzun boylu Sadece küçük dedi adet tarihine Emin misin Evet eminim dedim
Endişe edilecek bir durum değil canım canını sıkma bebeğin bir iki hafta geride ya da ileride olması çokta anlamı degil yani minyon tipli olacak demek ki kuzucuk 🥰

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ben 1.50yim kocam 1.65 bebeğimiz 49 cm doğdu şimdi 5 yaşında ve yaşıtlarıyla aynı boyda kiloda. takviye gıdaları vs yetişiyolar. Şimdi yeniden hamileyim boyu 2 3 cm kısa ama kilosu 50gram önde babası da tombuldur doktor babaya çekecek bu kız diyor:LOL:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Genetik faktörlerden dolayı olabilir. Sen, senin ailen, eşin ve eşinin ailesi böyleyse veya son adet tarihine göre gelişimi 3 haftadan fazla eksik göstermiyorsa sıkıntı olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.