Sorum var Hamilelikde uykucu olmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İdris bebek tarafından oluşturulan Hamilelikde uykucu olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,414 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikde uykucu olmak
Konbuyu başlatan İdris bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima-lisa`nın annesi

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler ve anne adayları.26+1 hamileyim aşırı uykum var.sorumluklarım olmasa hep uyurum.canəm çok sıkkın ve halain oluyorum neden böyle acaba.3 çocuğum var hiç birinde böyle olmamış.kafamda uyku birikmiş gibi.uyumamak için kahve de içiyorum işe yaramıyo.uyku serserisi olmuşum
Bende bu gebelikte aşırı uykucuyum kızım beni çok yoruyor senin gibiyim 3cocugum var bu dört ama aşırı uykum var büyüğü hariç diğer ikisini yatırıp yatıyorum bu her öğleden sonra saat 6kadar yatarim nedense

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu gebelikte aşırı uykucuyum kızım beni çok yoruyor senin gibiyim 3cocugum var bu dört ama aşırı uykum var büyüğü hariç diğer ikisini yatırıp yatıyorum bu her öğleden sonra saat 6kadar yatarim nedense
Aynen.çok uykum var.bazıları kansızlıkla alakalı diğo ama ki.kan azlığın olduğu için öğle oluyorsun diyorlar.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunlar həpsi normal.Amma kahvə çokda tükətməsən iyi olur
Haftada 2 defa içiyorum.

Bunlar həpsi normal.Amma kahvə çokda tükətməsən iyi olur
Haftada 2 defa içiyorum.
Normal canım bol bol uyu bebekten sonra uykuların bölünecek bende tam tersi bu aralar uyuyamıyorum hele geceleri asla gündüzde uykum gelmiyor ama çok yorgun hissediyorum 🤦‍♀️
İyi güzel de iş güc öyle demiyo ama.çocukların okulu yemeği eşimin işi.içe de yemek yapıyorum.bide kalabalık kalyoruz.kaynana da var .evin içinde hayalet gibi geziyorum bi gözüm açık bi gözüm kapalı iş yapıyorum.işim olmasa ne güzel uyuda uyu.

Son düzenleme:
Mrb güzel anneler ve anne adayları.26+1 hamileyim aşırı uykum var.sorumluklarım olmasa hep uyurum.canəm çok sıkkın ve halain oluyorum neden böyle acaba.3 çocuğum var hiç birinde böyle olmamış.kafamda uyku birikmiş gibi.uyumamak için kahve de içiyorum işe yaramıyo.uyku serserisi olmuşum
Hamilelikte bi dönem bende öyleydim çok uykum geliyordu

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tabi geldi kız gelmesin de oyayım onu 😂😂 doğumda yanımdaydı hatta benimle 1 gece p kaldı hastende 5 gün durdu geri il yüzünden dönmek zorunda kaldı

Evet onu da aradan çıkartacam balım
kizz cok güldüm yaa oyayim onu dedinya 😂😂iyi bari ne güzel ❣️ kırktan sonra bebeklerde annede üstünden nir yük kalkıyor gerçekten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizz cok güldüm yaa oyayim onu dedinya 😂😂iyi bari ne güzel ❣️ kırktan sonra bebeklerde annede üstünden nir yük kalkıyor gerçekten
Daha çok gül güzelim yüzünden tebessüm eksilmesin inşallah hiç🤲🏻❤️.
Aynrn kuzum ben dert etmiyorum da kırk çıkarmak saçma geliyor bana annem çok istiyor o yüzden kırmak istemiyorum onu.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm .. çok normal kuzum ☺️ ben başlarda öyleydim belirli saatlerde uyurdum o saat geldi mi beni hiç bir güç tutamiyordu😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamileliklerin hiçbiri kıyaslanmamalı kuzum her hamilelik ve her doğum bir değildir. Uyku hissi gayet normal hormonal değişimlerden kaynaklı olabilir veya kansızlığına, vitamin eksikliğine baktır derim oda sürekli uyku hali ve halsizlik yapar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar