Sorum var Hamilelikde uykucu olmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İdris bebek tarafından oluşturulan Hamilelikde uykucu olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,409 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikde uykucu olmak
Konbuyu başlatan İdris bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima-lisa`nın annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen.çok uykum var.bazıları kansızlıkla alakalı diğo ama ki.kan azlığın olduğu için öğle oluyorsun diyorlar.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haftada 2 defa içiyorum.

Haftada 2 defa içiyorum.

İyi güzel de iş güc öyle demiyo ama.çocukların okulu yemeği eşimin işi.içe de yemek yapıyorum.bide kalabalık kalyoruz.kaynana da var .evin içinde hayalet gibi geziyorum bi gözüm açık bi gözüm kapalı iş yapıyorum.işim olmasa ne güzel uyuda uyu.
Allah yardımcın olsun canım beraber yaşamak zor bir yandan da iyi yardım ederler çocuklara bakma konusunda

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Annişkomın yanındayım hala ayın 16 anda ultrasona girecem sonra gidecem balım 🤭🤭

Bakalım gidince nasıl olacam Kayra ya annem ile beraber bakıyoruz eve gidince kesin ilk 1 hafta zorlanırım 😂😂annemle resmen gece vardiyalı kalkıyoruz düşün
Doğurdun mu sen cnm

Mrb güzel anneler ve anne adayları.26+1 hamileyim aşırı uykum var.sorumluklarım olmasa hep uyurum.canəm çok sıkkın ve halain oluyorum neden böyle acaba.3 çocuğum var hiç birinde böyle olmamış.kafamda uyku birikmiş gibi.uyumamak için kahve de içiyorum işe yaramıyo.uyku serserisi olmuşum
Aynı bende öyleyim cnm 27 haftayiz ama başımı kaldıramıyorum yastıktan sürekli yatasim geliyo başkası görünce inanmıyo hamilelikten olduğuna laf ediyorlar sıkıldım artık uyumaktan bütün vaktim uykuyla geçecek 🤣🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğurdun mu sen cnm

Aynı bende öyleyim cnm 27 haftayiz ama başımı kaldıramıyorum yastıktan sürekli yatasim geliyo başkası görünce inanmıyo hamilelikten olduğuna laf ediyorlar sıkıldım artık uyumaktan bütün vaktim uykuyla geçecek 🤣🤗
Evett kuzum 23 günlük olduk hatta 😍😍

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler ve anne adayları.26+1 hamileyim aşırı uykum var.sorumluklarım olmasa hep uyurum.canəm çok sıkkın ve halain oluyorum neden böyle acaba.3 çocuğum var hiç birinde böyle olmamış.kafamda uyku birikmiş gibi.uyumamak için kahve de içiyorum işe yaramıyo.uyku serserisi olmuşum
Bendede var o 1haftadr aşırı uykum oluyo paso yatıyorm uyuyorm. Gece gündz hiç farketmiyo 27.haftadaym bende şu zamana kadar bu derece uykucu olmamştm şimdilerde fenaym

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm 9+2 hamileyim gündüzləri hic uyumuyorum ama gece başimi yastima koydumda uyuyorum 😊

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorunu yasıyorum benımde ıkı cococugum var onlarda gormedim hıc çok hareketlıydım bu hamılelıgımde uykucu oldum. Yastık görsem kafamı devırıyorum. Bende haksızlık yorgunluk ayrı safhada tansıyondan hıc bahsetmeyem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar