Sorum var Hamilelikle ilgili

• Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meral Gônúlal tarafından oluşturulan Hamilelikle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikle ilgili
Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilekberat

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Ben24 haftalık haftalık hamileyim 700 gram bebeğin kilosu normalmi kilo almam için hangi yiyecekler vitaminli şeyler almam lazım bende sadece iki kilo almişim bilgilendirmisiniz
Canım benim kilo almak için uğraşma bu tamamen bünye meselesi maşallah bebeğin kilosu gayet iyi senin kilo alman bebeğin kilo alması demek değil sen hiç kilo almazsın ama bebek kilo alır uada sen 20 25 kilo alırsın bebek hiç almaz bunlar birbirini takip eden şeyler değiller ha bebeğin kilo alsın istiyorsan; avokado , ceviz, kaşar peyniri ,yeşillikleri bol bol yiyebilirsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benim kilo almak için uğraşma bu tamamen bünye meselesi maşallah bebeğin kilosu gayet iyi senin kilo alman bebeğin kilo alması demek değil sen hiç kilo almazsın ama bebek kilo alır uada sen 20 25 kilo alırsın bebek hiç almaz bunlar birbirini takip eden şeyler değiller ha bebeğin kilo alsın istiyorsan; avokado , ceviz, kaşar peyniri ,yeşillikleri bol bol yiyebilirsin
Katılıyorum 👍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Ben24 haftalık haftalık hamileyim 700 gram bebeğin kilosu normalmi kilo almam için hangi yiyecekler vitaminli şeyler almam lazım bende sadece iki kilo almişim bilgilendirmisiniz
Bebeğin kilosu gayet iyi canım hiç endişe etme sadece 2 kilo almışsın belki ama sadece bebeğin kilo alıyordur misal ben gebeliğimde 4 kilo almıştım sadece doğuma kadar ama maşallah bebeğim gayet kiloluydu 4 kilo doğmuştu

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım yoğurt süt kuruyemiş özellikle ceviz bunlar bebeğe çok kilo aldırıyor önemli olan sağlıklı doğması kilosuna çok takma doğduktan sonra çok güzel kilo alıyorlar büyüyorlar merak etme Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar