Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,382 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ağda yapmak sakıncalı mı?
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hira'mm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tövbe yarabbim 🤣🤣🤣 en iyisi agda valla kuzum ben ilk hamileligimde jilet yapmıştım dedigin gibi hem goremiyosun temiz olmuyor hemde 2 gunde çıkıyor diken gibi bu hamileligimde hep agdaya gidiyorum basindan beri vala 35 gun kafam rahat
Ben ağdaya gidiyordum epilasyona gideceğim ay hamile olduğumu öğrendim ve 2 gün önce kendimi mecbur jilette vurmak zorunda kalmıştım canım dayanabiliyorsan ağdaya git cildim o kadar kötü oldu ki doğum yapsamda şu kıllardan kurtulsam diye bakıyorum çünkü çok kıllıyım ben 😀

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
İnşalla
Tıbben sakıncalı mı bilemem ☺️ ama yaptırıyorum bir sıkıntı olmadı şuan 34 haftailgiz

Ben ağdaya gidiyordum epilasyona gideceğim ay hamile olduğumu öğrendim ve 2 gün önce kendimi mecbur jilette vurmak zorunda kalmıştım canım dayanabiliyorsan ağdaya git cildim o kadar kötü oldu ki doğum yapsamda şu kıllardan kurtulsam diye bakıyorum çünkü çok kıllıyım ben 😀
Canım ağdaya dayanabilirİm sıkıntı yok normaldede ağda yapıyodum zaten ama şimdi hamilelikle karın çıktığı için hem göremiourm göremediğim içnde baya uğraşıyorum imkanım olsa kuaföre giderdim ama malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tıbben sakıncalı mı bilemem ☺️ ama yaptırıyorum bir sıkıntı olmadı şuan 34 haftailgiz
Anladım canm saoğol sağlıkla al kucağna inşallah bebişinş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canm sağol sağlıkla al kucağna inşallah bebişinş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar