Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceren tarafından oluşturulan Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,389 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi
Konbuyu başlatan Ceren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceren

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende sana soyle zoyleyeyim bende39 yasimda dogurdum banada dediler ayni senin gibi ama benim ikili teslerim temiz cikdi bana doktor dediki amnoyo sentez yaptircaksin dedi eger abla diyelimki bebekde bi sorun cikti aldirtcanmi dedi bende dedimki kesinlikle hayir allahtan gelene raziyim dedim doktorda dediki ozaman abla bence hic yaptirma dedi zaten ikili testinde temiz cikmisdedi gine sen bilirsin dedi doktor bnim dusuncem bence iki litestin temiz cikdiysa hic yaptirma bebegini riske atma tabi gine senbilirsin
Temiz çıktı cnm ikili testim sadece yaş riskinden dolayı istiyor teşekkür ederim desteğine sağlıklı doğdu demi bebeğin senin🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım wallaha benim Bebeğimde rahatsızlık var diyaframhernisi bunu görünce bendende istediler ama ben aldırmadım bebeğinde zihinsel.bir rahatsızlık çıkarsa aldırcaksan aldırmıcaksan hiç o riske girme düşme tehlikesini bırak o iğne kafasınada saplana bilir yani tehlikesi var her.turlu
Canım kıyamam Allah yardımcın olsun aldırmayı düşünmüyorum açıkçası o yüzdende yaptırmıycam teşekkür ederim desteğine🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba üçüncü gebeliğim doktor yaştan dolayı risk görüp aminiyosentez istedi ikili taramam temiz çıktı yaptıran yada fikri olan varmı çok kararsız kaldım bebeği kaybetme riski de var
Benimde 3. Gebeliğimdi ve hem yatan
Arkadaşlar merhaba üçüncü gebeliğim doktor yaştan dolayı risk görüp aminiyosentez istedi ikili taramam temiz çıktı yaptıran yada fikri olan varmı çok kararsız kaldım bebeği kaybetme riski de var
Canım ben yaptırdım 3 lü testlerim yüksek çıkmıştı ve yaştan ötürü ama yaptırmak için masaya yattığım an pişman oldum.eğer aldırma GIBI bir niyetin yoksa sakın yaptırma bebeğime bişey olucakmı korkusu beni mahfetmişti.

Ceren

Kayıtlı Üye
rank

Canım ben yaptırdım 3 lü testlerim yüksek çıkmıştı ve yaştan ötürü ama yaptırmak için masaya yattığım an pişman oldum.eğer aldırma GIBI bir niyetin yoksa sakın yaptırma bebeğime bişey olucakmı korkusu beni mahfetmişti.

Benden üçlüde istemedi canım onu istersem yine aminiyosentez isticem dedi bende çok korkuyorum o operasyondan sizin yaş kaçtı sonuç temiz geldimi🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Benden üçlüde istemedi canım onu istersem yine aminiyosentez isticem dedi bende çok korkuyorum o operasyondan sizin yaş kaçtı sonuç temiz geldimi🙏
Beb 32 yaşındayım testlerim temiz çıktı bebeğinide kucağıma aldım çok şükür.darısı senin başına inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar