Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceren tarafından oluşturulan Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,383 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Aminiyosentez istediler mi
Konbuyu başlatan Ceren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceren

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba üçüncü gebeliğim doktor yaştan dolayı risk görüp aminiyosentez istedi ikili taramam temiz çıktı yaptıran yada fikri olan varmı çok kararsız kaldım bebeği kaybetme riski de var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba üçüncü gebeliğim doktor yaştan dolayı risk görüp aminiyosentez istedi ikili taramam temiz çıktı yaptıran yada fikri olan varmı çok kararsız kaldım bebeği kaybetme riski de var
Canım çok riskli ultrason da herşeyi normal görünüyorsa girme o riske bence 20 haftadan sonra detaylı ultrasonu yaptır orada bi sıkıntı olursa çıkıyor zaten ondan sonra gerekirse bakarsın duruma göre ama durduk yere Dr acaba dedi diye öyle bi riske atma bebeğini

Revsan atabey

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu riskli yaşın kaç bu arada bqnada aynı şeyi söyledi başka yere sevk etti yaşım bu arada 23 üçüncü gebeliğim benimde irfan daha eve gelmeden özele gittim bu sorun gözükmüyor dedi yine için rahat etmedi sevk ettiği doktora gittim ordan kagidima baktı doktor aminyosentez yapacak doktor dedi o kadar da büyük bi risk görülmüyor dedi senden sıvı almam dedi eve geldim boşuna canınızı sikıyorsunuz Allah'a dua edin Allah'ın izniyle birşey olmaz dua edin sadece

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok riskli ultrason da herşeyi normal görünüyorsa girme o riske bence 20 haftadan sonra detaylı ultrasonu yaptır orada bi sıkıntı olursa çıkıyor zaten ondan sonra gerekirse bakarsın duruma göre ama durduk yere Dr acaba dedi diye öyle bi riske atma bebeğini
16+5gebelik haftam bende korktum ense ölçümü 0.8 mm di ikili taramada kafam karıştı canım

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu riskli yaşın kaç bu arada bqnada aynı şeyi söyledi başka yere sevk etti yaşım bu arada 23 üçüncü gebeliğim benimde irfan daha eve gelmeden özele gittim bu sorun gözükmüyor dedi yine için rahat etmedi sevk ettiği doktora gittim ordan kagidima baktı doktor aminyosentez yapacak doktor dedi o kadar da büyük bi risk görülmüyor dedi senden sıvı almam dedi eve geldim boşuna canınızı sikıyorsunuz Allah'a dua edin Allah'ın izniyle birşey olmaz dua edin sadece
Benim yaşım 40 canım benimki tamamen yaşa bağlı istiyor özel doktor isteyen de o aminiyosentez bölüme muayene olmakta mesele numara almak Allah büyük canım bende öyle diyorum sanada çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim yaşım 40 canım benimki tamamen yaşa bağlı istiyor özel doktor isteyen de o aminiyosentez bölüme muayene olmakta mesele numara almak Allah büyük canım bende öyle diyorum sanada çok geçmiş olsun
Canım az kalmış 20 ye zaten detaylıyı bekle bence ondan sonra bi karar verirsin inşallah bişey yoktur sağlıkla alırsın bebeğini kucağına
Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kandan test yapan özel klinikler var biraz pahalı ama daha güvenli istersen araştır öyle karar ver
Onu araştırayım yarın bı cnm teşekkürler 👍
Kandan test yapan özel klinikler var biraz pahalı ama daha güvenli istersen araştır öyle karar ver

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende sana soyle zoyleyeyim bende39 yasimda dogurdum banada dediler ayni senin gibi ama benim ikili teslerim temiz cikdi bana doktor dediki amnoyo sentez yaptircaksin dedi eger abla diyelimki bebekde bi sorun cikti aldirtcanmi dedi bende dedimki kesinlikle hayir allahtan gelene raziyim dedim doktorda dediki ozaman abla bence hic yaptirma dedi zaten ikili testinde temiz cikmisdedi gine sen bilirsin dedi doktor bnim dusuncem bence iki litestin temiz cikdiysa hic yaptirma bebegini riske atma tabi gine senbilirsin

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
Canım wallaha benim Bebeğimde rahatsızlık var diyaframhernisi bunu görünce bendende istediler ama ben aldırmadım bebeğinde zihinsel.bir rahatsızlık çıkarsa aldırcaksan aldırmıcaksan hiç o riske girme düşme tehlikesini bırak o iğne kafasınada saplana bilir yani tehlikesi var her.turlu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar