Hamilelikte aşılar ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Hamilelikte aşılar ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte aşılar ne zaman
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şu an 15.hafta içindeyim sağlık ocaginda kaydim var ama arayan olmadi. 14.haftadan sonra tetenoz ve grip aşısı yazıyor. Sizce 14.haftadan sonra ne zaman vurunmam gerekiyor kaçıncı hafta skn

A

AhmetKağanınannesi

Guest
Ben 22 haftadayım tetanoz 1 doz olcam 4 sene önce hamileligimde 2 doz olmuştum yani zamanın var sıkıntı olacağını sanmam grip aşısı olmuycam

Ö

Özlem balabancı

Guest
Kizlar şu an 15.hafta içindeyim sağlık ocaginda kaydim var ama arayan olmadi. 14.haftadan sonra tetenoz ve grip aşısı yazıyor. Sizce 14.haftadan sonra ne zaman vurunmam gerekiyor kaçıncı hafta skn
Tetanoz aşısı 32. Haftaya kadar olumabiliyormuş ben 29. Haftada oldum grip aşısı olucaksın demediler

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Ilk doz 18 haftada ikinci doz 22 diye bilyorum benide oyle aradilar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben grip aşısı olmadım canım ama tetenozu 17de olmuştum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağına kendin git kaydını yaptır. Gebeliğin başından beri izlemini yapmaları gerekiyor normalde aylık takibini neden aramadılar ki

N

Nupel karayel

Guest
Canim 4 aylikken oluyoun bide 7 aylik bide dogumdan sonra bi tane daha oluyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar