Sorum var Hamilelikte ateş basması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Hamilelikte ateş basması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ateş basması
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sahur yaptık ezanı bekliyorum o ara oğlumu salliyorum oda alıştı sahura hep uyaniyo kolay kolay da yatmiyo ya🥴sen ne yapıyorsun nasilsin canım
Oda kayra gibi ben sahura kalkınca uyanıyor çocuk ben kalkmazsam uyanmıyor 😂😂. Annem bugün uok kardeşime ben hazırladım sahuru eşek hemen uyandı şimdi onu uyutuyorum dandini dandini söyleyip sırtını ufalayarak

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Oda kayra gibi ben sahura kalkınca uyanıyor çocuk ben kalkmazsam uyanmıyor 😂😂. Annem bugün uok kardeşime ben hazırladım sahuru eşek hemen uyandı şimdi onu uyutuyorum dandini dandini söyleyip sırtını ufalayarak
Biseyler yedir o zaman belki sabah geç uyanır tosuncuk🥰😘kız benimki yatakta olmadığımı hissediyor gün içinde bile uyutuyorum bende kendi yatağıma uzanıyorum o ara onu sallıyorum yavaşça kalkıp gitmeye kalksam hemen uyaniyo ama yanında uyusam üç dört saat yatıyor 🤷ne iş anlamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biseyler yedir o zaman belki sabah geç uyanır tosuncuk🥰😘kız benimki yatakta olmadığımı hissediyor gün içinde bile uyutuyorum bende kendi yatağıma uzanıyorum o ara onu sallıyorum yavaşça kalkıp gitmeye kalksam hemen uyaniyo ama yanında uyusam üç dört saat yatıyor 🤷ne iş anlamadım
Kayra da öyleydi kuzum son 2 aydır öyle değil gündüz uykusunda ama gece yanından kalktığımı anlıyor en azından 1 saat sonra fark ediyor anne anne diye bağırıyor nerdeyşm diye. Aç değil ki canım yemeğini yiyip yatmıştı 8 de uyudu saat 2 gibi biraz mama vermiştim tekrar sıkıntı çıkarmasın diye şuan uyuyor aç olsa tövbe uyumaz zaten

Tüm sayfalar yüklendi.