Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,755 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak...
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi
M

mine15

Guest
bunu bende bi yerde okudum bi bayan yazmış baktım oldu diye bende inandım 5 qylik hamileyim beğendiğim bi bebeği ekranima koydum sürekli bakiyorum🤣🤣🤣🤣bi umut

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazıları şöyle der; "Hamileyken beğendiğin bebeğin fotoğrafına bak ki bebeğin ona benzesin." İnanmazdım sonuçta gen diye bir şey var ama bunu ilmi bir kitapta da okuyunca acaba öyle mi dedim... Bunu deneyen gerçekten de tutan var mı? Tutuyorsa başlayayım bakmaya, öyle güzel bebekler var ki :D
Ben cinsiyeti bile belli olmadan ekran resmi yaptım kız çocuğu çok güzel oğluma da benziyor benzeme ihtimali olan bir bebek inşallah cinsiyeti kız dir 🙏

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Ben cinsiyeti bile belli olmadan ekran resmi yaptım kız çocuğu çok güzel oğluma da benziyor benzeme ihtimali olan bir bebek inşallah cinsiyeti kız dir 🙏
Allah gönlüne göre versin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa biliyorum bunu, çok tatlı klasik yabancı bebesi... Ama cok efekt kullaniyorlar nedense

Son düzenleme:

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazıları şöyle der; "Hamileyken beğendiğin bebeğin fotoğrafına bak ki bebeğin ona benzesin." İnanmazdım sonuçta gen diye bir şey var ama bunu ilmi bir kitapta da okuyunca acaba öyle mi dedim... Bunu deneyen gerçekten de tutan var mı? Tutuyorsa başlayayım bakmaya, öyle güzel bebekler var ki :D
Yok be canım inanma genlerinde ne varsa o dur normalde kimseyi kınama bebeğin huyu çeker derler ona inanırım büyük kızım aynı görümcem kınamadim ama huylarını pek sevmedim bunda susuyorum 😉😉😉

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Sen Azerimisin ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen Azerimisin ?

Tüm sayfalar yüklendi.