Hamilelikte Bel ağrısı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Hamilelikte Bel ağrısı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Bel ağrısı normal mi
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
23 haftalık hamileyim. Dünden beri çok şiddetli bel ağrım var normal mi sizce, arada ağrısı olurdu ama dünden beri çok kötü. Endişelenecek birşey varmı sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun çok korkuyorum bebeğime birşey olurmu🙏🥺

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık hamileyim. Dünden beri çok şiddetli bel ağrım var normal mi sizce, arada ağrısı olurdu ama dünden beri çok kötü. Endişelenecek birşey varmı sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun çok korkuyorum bebeğime birşey olurmu🙏🥺
Yani genelde sırt ağrısı olur ama dayanılmayacak gibiyse doktoruna danış derim

Ş

Şirin

Guest
Bende 25 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrılarım çok siddetliydi devamlı normal deyip idrar yolu enfeksiyonundan suphelendiler gecmeyince urulojiye yönlendirildim sağ bobregim bebek baskisindan dolayı büyüyormus.tamamen boşaltım olmuyormuş.gebelikte çok sık oluyormuş bence sizde doktora danışın takip edilmezse böbrekte kalıcı hasar bırakabilirmis bu durum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende 25 haftalık hamileyim bel ve kasık ağrılarım çok siddetliydi devamlı normal deyip idrar yolu enfeksiyonundan suphelendiler gecmeyince urulojiye yönlendirildim sağ bobregim bebek baskisindan dolayı büyüyormus.tamamen boşaltım olmuyormuş.gebelikte çok sık oluyormuş bence sizde doktora danışın takip edilmezse böbrekte kalıcı hasar bırakabilirmis bu durum
Çok geçmiş olsun. İnşallah kötü birşey yoktur iyice korktum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İçinin rahat etmesi için doktora git istersen cnm

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Cok siddetliyse doktora gidin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa cok gecmis olsun

zulya

Kayıtlı Üye
rank
korkucaq bisey yok sirt arisi olur bir donemden sonra baslar bence oglan sizin cocuk sanirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar