Hamilelikte bron┼čit ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedoss taraf─▒ndan olu┼čturulan Hamilelikte bron┼čit ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 132 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 3 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Hamilelikte bron┼čit ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan Sedoss
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan 3O─čul1Anne

Sedoss

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Temmuz 2021
K─▒zlar bende hamilelikten ├Ânce bron┼čit vard─▒ ila├žlarla idare ediyordum ama ┼čimdi ila├ž i├žemiyorum ├Âzellikle ├Âks├╝r├╝k nefesimi kesiyor ├žok k├Ât├╝ oluyorum nas─▒l ge├žer bilen var m─▒ ?

3O─čul1Anne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 May─▒s 2021
K─▒zlar bende hamilelikten ├Ânce bron┼čit vard─▒ ila├žlarla idare ediyordum ama ┼čimdi ila├ž i├žemiyorum ├Âzellikle ├Âks├╝r├╝k nefesimi kesiyor ├žok k├Ât├╝ oluyorum nas─▒l ge├žer bilen var m─▒ ?
Balla sirke kar─▒┼čt─▒r i├ž tabi icebiliyorsan ve s├╝rekli ─▒l─▒k i├žecekler t├╝ket. Dut pekmezi ile limonu kar─▒┼čt─▒r bunlar ├Âks├╝r├╝k i├žin iyi gelen ┼čeyler. ├çok ge├žmi┼č olsun bende bir haftad─▒r baya hastayd─▒m benimde ast─▒m─▒m var ama hi├žbir┼čey t├╝ketemedi─čim i├žin daha da k├Ât├╝ ge├žirdim ­čĄŽ in┼čallah iyi olursun

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-08-27
Gebeli─činizin 25. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k ┼čalgam b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bu ay boyunca bebe─činizin kal─▒c─▒ di┼člerinin tomurcuklar─▒ di┼č etleri i├žinde b├╝y├╝yor olacak. Bebe─činizin v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ destekleyen omurgas─▒ 33 y├╝z├╝k, 150 eklem ve 1.000 ba─čdan meydana gelir. B├╝t├╝n bu yap─▒lar bu ay i├žinde ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Hala bacaklar─▒n─▒zda kramp sorunu varsa bacaklar─▒n─▒z─▒ s─▒cak tutmay─▒ deneyin.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 33 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 800 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Sedoss

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Temmuz 2021
Balla sirke kar─▒┼čt─▒r i├ž tabi icebiliyorsan ve s├╝rekli ─▒l─▒k i├žecekler t├╝ket. Dut pekmezi ile limonu kar─▒┼čt─▒r bunlar ├Âks├╝r├╝k i├žin iyi gelen ┼čeyler. ├çok ge├žmi┼č olsun bende bir haftad─▒r baya hastayd─▒m benimde ast─▒m─▒m var ama hi├žbir┼čey t├╝ketemedi─čim i├žin daha da k├Ât├╝ ge├žirdim ­čĄŽ in┼čallah iyi olursun
─░n┼čallah can─▒m ├╝st ├╝ste geliyor hepsi ┼ča┼čt─▒m kald─▒m ­čśö ─░n┼čallah sende hemen iyile┼čirsin ­čÖĆ

3O─čul1Anne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 May─▒s 2021
─░n┼čallah can─▒m ├╝st ├╝ste geliyor hepsi ┼ča┼čt─▒m kald─▒m ­čśö ─░n┼čallah sende hemen iyile┼čirsin ­čÖĆ
─░n┼čallah valla ├Âyle ama san─▒r─▒m yiyemedi─čimiz icemedi─čimiz i├žin v├╝cudumuz daha da g├╝├žs├╝z d├╝┼č├╝yor yani direncimiz yok maalesef bu sebeple de daha k├Ât├╝ ge├žiriyoruz ­čśĽ­čśĽ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-08-27
Gebeli─činizin 25. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k ┼čalgam b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bu ay boyunca bebe─činizin kal─▒c─▒ di┼člerinin tomurcuklar─▒ di┼č etleri i├žinde b├╝y├╝yor olacak. Bebe─činizin v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ destekleyen omurgas─▒ 33 y├╝z├╝k, 150 eklem ve 1.000 ba─čdan meydana gelir. B├╝t├╝n bu yap─▒lar bu ay i├žinde ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Hala bacaklar─▒n─▒zda kramp sorunu varsa bacaklar─▒n─▒z─▒ s─▒cak tutmay─▒ deneyin.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 33 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 800 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z
T├╝m sayfalar y├╝klendi.