Hamilelikte bronşit 🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Hamilelikte bronşit 🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bronşit 🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende hamilelikten önce bronşit vardı ilaçlarla idare ediyordum ama şimdi ilaç içemiyorum özellikle öksürük nefesimi kesiyor çok kötü oluyorum nasıl geçer bilen var mı ?

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende hamilelikten önce bronşit vardı ilaçlarla idare ediyordum ama şimdi ilaç içemiyorum özellikle öksürük nefesimi kesiyor çok kötü oluyorum nasıl geçer bilen var mı ?
Balla sirke karıştır iç tabi icebiliyorsan ve sürekli ılık içecekler tüket. Dut pekmezi ile limonu karıştır bunlar öksürük için iyi gelen şeyler. Çok geçmiş olsun bende bir haftadır baya hastaydım benimde astımım var ama hiçbirşey tüketemediğim için daha da kötü geçirdim 🤦 inşallah iyi olursun

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Balla sirke karıştır iç tabi icebiliyorsan ve sürekli ılık içecekler tüket. Dut pekmezi ile limonu karıştır bunlar öksürük için iyi gelen şeyler. Çok geçmiş olsun bende bir haftadır baya hastaydım benimde astımım var ama hiçbirşey tüketemediğim için daha da kötü geçirdim 🤦 inşallah iyi olursun
İnşallah canım üst üste geliyor hepsi şaştım kaldım 😔 İnşallah sende hemen iyileşirsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar