"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,064 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Ben Hala Çatlak Kremi Kullanmadım Artık Başlamam Gerekiyor Sizler Neler Kullandınız ? Acaba
Canim bende ilk gebeligimde kullanmadım baya çatlagim oluştu kremler kullandım zeytin yağı falan kullandım pek faydasını görmedim kişiden kişiye de değişiyor aslında vücut yapısına bağlı ama en iyisi doğal zeytinyagi iyi geliyor
Merhaba Kızlar Ben Hala Çatlak Kremi Kullanmadım Artık Başlamam Gerekiyor Sizler Neler Kullandınız ? Acaba

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canim bende ilk gebeligimde kullanmadım baya çatlagim oluştu kremler kullandım zeytin yağı falan kullandım pek faydasını görmedim kişiden kişiye de değişiyor aslında vücut yapısına bağlı ama en iyisi doğal zeytinyagi iyi geliyor
Teşekkür ederim kuzum çok sağol❤️💞

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben Lierac kullandım hem de kaç kutu. 38. Haftaya kadar tek iz bile yoktu ama kullanmama rağmen bir kaşıntı başladı, birden çizgiler çıktı şu an harita gibi.Olacağına varıyor kremler yalan dolan diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben Lierac kullandım hem de kaç kutu. 38. Haftaya kadar tek iz bile yoktu ama kullanmama rağmen bir kaşıntı başladı, birden çizgiler çıktı şu an harita gibi.Olacağına varıyor kremler yalan dolan diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️
İnşallah bir fayda görülür kuzum🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar