"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,122 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bugün evin planını yeniden yazicak bı ruh hali vardı 😁 evi temizledim mobilyaların yerlerini değiştirdim. Çamaşır yemek banyo ders derken bitmiyor iş. 2 gün önce oğlum yataktan düstü burnu kanadı onunla uğraştım sen npyosun nasılsın canım
Allah'ım kolaylık versin kuzum inşallah sana🤗🤗🤗 bende iyiyim canım uzanıyorum Bayadir yoksunn kuzum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım kolaylık versin kuzum inşallah sana🤗🤗🤗 bende iyiyim canım uzanıyorum Bayadir yoksunn kuzum
Evet canım tempolu gündem olduğu için iki çocuk birde. Ege diş çıkarıyor gece gündüz belli değil uyuyamıyorum dinlenemeyincede çok çabuk hasta oluyor. Önceden senede bı kere hasta olurdum. Şimdi sıklaştı baya benden çocuklara onlardan eşime geçiyor onları iyileştirmeye çalışırken dinlenme vaktim olmuyor. Buda yıpratiyor. Ege abisine bakarak baya zor bı bebek yengeç 🦀 erkeği olarak sürekli ilgi alaka üstüne huysuzluk eklenince birde dış zorlayıcı oluyor bu günler geçici diye düşünerek teselli ediyorum kendimi. Bazende ağrısız başını agrittin bı çocukla herşeyi rahat yapaliyordum şimdi evden çıkamıyorum 😁 ama halimden memnunum büyüyünce gecicek bu zorluklar. Ayyy ne kadar yazdım böyle. Ege beni korkkuttu biraz röntgen çektirdik bişey çıkmadı şükür burnu kanamasında. Rabbim evlatlarımızı kourusun. Sen canım bol bol dinlen çok çabuk yoruluyorsundur ikiz olduğu için fazlada acikirsin herşeyden ye kilo alırım diye korkma tadini çıkar 😊

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Evet canım tempolu gündem olduğu için iki çocuk birde. Ege diş çıkarıyor gece gündüz belli değil uyuyamıyorum dinlenemeyincede çok çabuk hasta oluyor. Önceden senede bı kere hasta olurdum. Şimdi sıklaştı baya benden çocuklara onlardan eşime geçiyor onları iyileştirmeye çalışırken dinlenme vaktim olmuyor. Buda yıpratiyor. Ege abisine bakarak baya zor bı bebek yengeç 🦀 erkeği olarak sürekli ilgi alaka üstüne huysuzluk eklenince birde dış zorlayıcı oluyor bu günler geçici diye düşünerek teselli ediyorum kendimi. Bazende ağrısız başını agrittin bı çocukla herşeyi rahat yapaliyordum şimdi evden çıkamıyorum 😁 ama halimden memnunum büyüyünce gecicek bu zorluklar. Ayyy ne kadar yazdım böyle. Ege beni korkkuttu biraz röntgen çektirdik bişey çıkmadı şükür burnu kanamasında. Rabbim evlatlarımızı kourusun. Sen canım bol bol dinlen çok çabuk yoruluyorsundur ikiz olduğu için fazlada acikirsin herşeyden ye kilo alırım diye korkma tadini çıkar 😊
İnşallah bunlarda geçecek kuzum zor tempolu günlerin Allah'ım izniyle inşallah canım benim 🤲🏻🤲🏻🥰 ege pasami yerime op canım benim bende hala bulantı var ve prilami kullanmaya devam ediyorum malesef 19 haftalık olduk sen anlatinca kendimi gozumde canlandırdım🤗🤗🤗😃😃☺️ rabbim yardimcimiz olsun inşallah dilaram

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bunlarda geçecek kuzum zor tempolu günlerin Allah'ım izniyle inşallah canım benim 🤲🏻🤲🏻🥰 ege pasami yerime op canım benim bende hala bulantı var ve prilami kullanmaya devam ediyorum malesef 19 haftalık olduk sen anlatinca kendimi gozumde canlandırdım🤗🤗🤗😃😃☺️ rabbim yardimcimiz olsun inşallah dilaram
Öperim teyzesi 🥰Canım ben bulantım hala var dediğimde doktor 2 tane gece 1 tane gündüz iç demiştim. En düzenli içtiğim ilacti normalde. Hastayken böyle ilaç içmem ben zor durumda kalmadıkca. Hamileliğimde düzenli içmiştim hiç aksatmadan. Sabah bulantım oluyordu onu yapıp öyle hap içiyordum. Ama baya iyi gelmişti bana inş. Sende faydasını görürsün minnoslara dikkat et annesi. Cinsiyetini gösterdimi.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Öperim teyzesi 🥰Canım ben bulantım hala var dediğimde doktor 2 tane gece 1 tane gündüz iç demiştim. En düzenli içtiğim ilacti normalde. Hastayken böyle ilaç içmem ben zor durumda kalmadıkca. Hamileliğimde düzenli içmiştim hiç aksatmadan. Sabah bulantım oluyordu onu yapıp öyle hap içiyordum. Ama baya iyi gelmişti bana inş. Sende faydasını görürsün minnoslara dikkat et annesi. Cinsiyetini gösterdimi.
Ederim kuzum benim inşallah biran önce geçer teyzesi Allah'ın izniyle inşallah 2 oğlusum olacak🤗🤗🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm gecmiyor benim karnimi gorseniz cok kotu olmus bazen bakmaya korkuyorum o derece yani
Benim de öyle sezeryandan sonra ilk banyoya girdiğimde ağlamaktan çıkamadım banyodan, madecassol sürdüm günde 2 kere düzenli kullanımda geçer yazıyordu ama sonradan düzelme olmayınca bıraktım.Kabullendim artık geçmeyecek belli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben Lierac kullandım hem de kaç kutu. 38. Haftaya kadar tek iz bile yoktu ama kullanmama rağmen bir kaşıntı başladı, birden çizgiler çıktı şu an harita gibi.Olacağına varıyor kremler yalan dolan diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️
Katılıyorum ya olacğı varsa kesinlikle oluyor bende de 36. Haftaya kadar tek iz yoktu sonra aniden karnım morarıp kırmızı kırmızı çizgiler oldu acıdan elimi dahi sürememiştim doğum oldu aynı gün morartı gidip izler kendini belli etmişti şuan o yerler beyaz ten rengine yakk duruyor ama belli oluyor çıplak gözle yakından bakınca 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla cnm gecmiyor benim karnimi gorseniz cok kotu olmus bazen bakmaya korkuyorum o derece yani
Doğumdan sonra ben hematan kullanarak daha da azalttım çatlakları hanetan baya iyi geldi aslında doğumdan sonra. 2.kez anne olmayı düşünürsem doğum da onun içinde ameliyata girmeyi düşünüyorum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar