"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,106 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Dilaracim korkuyorum 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim kuzum 🤗🤗🤗🥰

Birtanem daha birşey yok kullan diyorlar

Teşekkür ederim Aysecim sağol🤗🤗 nasılsın kuzum
Ricaederim canım

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Dilaracim korkuyorum 😃

Teşekkür ederim kuzum 🤗🤗🤗🥰

Birtanem daha birşey yok kullan diyorlar

Misafirliğe gidiyorum bana biraz rahat ol bırak şu çocuğu kendi haline diyorlar. Bunu diyen kişi kızı var onu hiç yormuyor bende kontrol ediyorum biraz yapım geregide vurdum duymaz değilim. Kimsenin evine zarar vermesini istemem. Evime gelen ksiinin çocuğuda. Ben güzel sanslarimiz ama kokuları o kadar güzelki koklayınca ayrı huzur geliyor beynimi dinlenmiş hissediyorum. Yorulmaya değer hülyam 🥰🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Misafirliğe gidiyorum bana biraz rahat ol bırak şu çocuğu kendi haline diyorlar. Bunu diyen kişi kızı var onu hiç yormuyor bende kontrol ediyorum biraz yapım geregide vurdum duymaz değilim. Kimsenin evine zarar vermesini istemem. Evime gelen ksiinin çocuğuda. Ben güzel sanslarimiz ama kokuları o kadar güzelki koklayınca ayrı huzur geliyor beynimi dinlenmiş hissediyorum. Yorulmaya değer hülyam 🥰🥰
Canım benim ya güzel anne❤️❤️❤️☺️☺️🥰🧿

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bende kullandım ama hiç faydasını görmedim canım karnım harita gibi geçmedi de pskolojımı bozuyor götüm de bile çatlak var
🤣🤣🤣Ya senin yokluğun o kadar belliki anlatamam sen bir @Demetdemet iki bu uygulamanın neşe kaynagisiniz yemin ederim 🥰🥰🫶🫶🤣🤣

İyiyim kuzum sağol sen nasılsın ne yapıyorsun. 18 20 haftadan itibaren kullanmaya başla kuzum doğru demişler kimi vücut çatlak oluşumuna çok açık oluyor bide seninki ikiz karnın normale göre daha çok büyüyecek. Hatta ben 2 şişe Hindistan' cevizi yağı almıştım sen bu postu açınca aklıma geldi hindistan cevizi yağı da güzel etkili aynı zamanda saç dökülmesine karşı da kullanabilirsin özellikle doğum sonrası çok saç dökülmesi oluyor kel kalmama ramak kalmıştı benim saf zeytinyağı ve Hindistan' cevizi yağıyla toparladım durumu 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar