"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,140 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Merhaba Kızlar Ben Hala Çatlak Kremi Kullanmadım Artık Başlamam Gerekiyor Sizler Neler Kullandınız ? Acaba
Kuzum ben zeytinyağı,sarı kantaron aloevera kullanıyorum benim elimin altında sürekli yağ çeşidi oluyor mutlaka karışık kullanıyorum doğal nemlendirici olması daha çok içime siniıyor vücut emiyor sonuçta. Ama krem olarakta yorum istersen yanlış hatırlamıyorsam lierac diye bir marka vardı ilk bebekte araştırırken görmüştüm memnuniyet yorumları çok fazlaydı şahsen kullanmadım ama ilkindede hem yağlardan faydalanmıştım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Dilaracim korkuyorum 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim çatlağım yoktu çok şükür ama vazalin yada hindistan ceviziyağı iyi geliryor bide normal zeytinyağı
Teşekkür ederim kuzum 🤗🤗🤗🥰

Can çatlak oluştu mu sende inşallah geçer bende oluşmamıştı🥰
Birtanem daha birşey yok kullan diyorlar

Kuzum ben zeytinyağı,sarı kantaron aloevera kullanıyorum benim elimin altında sürekli yağ çeşidi oluyor mutlaka karışık kullanıyorum doğal nemlendirici olması daha çok içime siniıyor vücut emiyor sonuçta. Ama krem olarakta yorum istersen yanlış hatırlamıyorsam lierac diye bir marka vardı ilk bebekte araştırırken görmüştüm memnuniyet yorumları çok fazlaydı şahsen kullanmadım ama ilkindede hem yağlardan faydalanmıştım
Teşekkür ederim Aysecim sağol🤗🤗 nasılsın kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar