"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,125 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"Hamilelikte Çatlak Bakım Yağı
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim kuzum sağol sen nasılsın ne yapıyorsun. 18 20 haftadan itibaren kullanmaya başla kuzum doğru demişler kimi vücut çatlak oluşumuna çok açık oluyor bide seninki ikiz karnın normale göre daha çok büyüyecek. Hatta ben 2 şişe Hindistan' cevizi yağı almıştım sen bu postu açınca aklıma geldi hindistan cevizi yağı da güzel etkili aynı zamanda saç dökülmesine karşı da kullanabilirsin özellikle doğum sonrası çok saç dökülmesi oluyor kel kalmama ramak kalmıştı benim saf zeytinyağı ve Hindistan' cevizi yağıyla toparladım durumu 😅
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim canımsın 🥰🥰☺️☺️❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yapıyorum da çok zor direk açılmıyor uygulamaya gidiyorsun uygulamadan linke giriyorsun sayfa ancak açılıyor
Yasen gebelik forum indirmemissin ondan ben yükledim o kadar rahat ki WhatsApp a girer gibi girip çıkıyorum tekrar girdiğinde e post filan istemiyor kayıtlı en alt sağda canimbak

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-22-13-43-38-091_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-03-22-13-43-38-091_com.miui.home.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 34
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar