Hamilelikte covit-19

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nslhn tarafından oluşturulan Hamilelikte covit-19 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,574 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte covit-19
Konbuyu başlatan Nslhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46
R

Rabia_194

Guest
Gunluk 3litre su bir litresini limonlu ic Kan dolasimini hizlandirdigi icin pihtilasmayi onluyor c vitamini ve yogurt ozellike
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Marhaba bende10 haftalık hamileyim ve koviti atlattım ama öksürük kaldı önere biliceginiz birşey varmı malum ilaç kullanamiyoruz
çam kozalak surubu iyi geliyor

Son düzenleme:

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 11+6 haftalık hamileyim ve korona olduğumu öğrendim
başından geçen varmi
önerileriniz tavsiyeleriniz olursa paylasirmisiniz
Bende ayni haftalarda olmustum ama meyve agirlikli beslendim gunde 2 bucuk litre su mutlaka icmelisin kemik suyu da iyi geliyo tavsiye ederim bol bol c vitamini almalisin bide doktorunun sana verdigi vitaminleri aksatma mutlaka ic psikolojik olarak kafani rahat tutmaya calis vnku dusundukcr insan daha cok hasta oluyo Allah yardimcin olsun canim Allah sifalar versin

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm bn sarımsağın iyi geldiğini duymu

Evet iki gün ağrı sızı çektim sonra ağrılarım geçti ama tat ve koku kaybı yaşadım bu da 15 gün sürdü bu esnada hiç ilaç kullanmadım bol bol yeşillik meyve ve bol su tükettim özellikle de c vitamini..
Çok gecmis olsun bende atlatırız insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle Allah yardımcın olsun inşaAllah en kısa zamanda atlatırsın ben kasımda oldum ama tam kaç haftalıktım hatırlamıyorum 18 gün çektim bebegimde herhangi Bi sorun olmadı çok şükür öncelikle su çok önemli peynir süt yumurta kesinlikle bolca yemelisin eklem agrılarımın tarifi yoktu mutlaka kalsiyum takviyesi al ve tabiki c vitamini bolca tüket akşam katı ve ağır yemeklerden kaçın çorba ve salata agırlıklı beslen uyumadan mutlaka yoğurt yemelisin bitki çaylarından uzak dur bu şekilde atlattık biz gebelik eğitmenim ve doktorum bunları önermişti eklemlerin çok ağrırsa çok sıcak olmadan ılık ılık duş alabilirsin iyi geliyor İnşaAllah çabucak atlatırsın geçmiş olsun aklıma gelenleri yazdım umarım yardımcı olur 🤲🌸
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar