Hamilelikte darbe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eminetekmnnn233 tarafından oluşturulan Hamilelikte darbe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,131 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte darbe
Konbuyu başlatan Eminetekmnnn233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün eşimle tartıştım 36 haftalık hamileyim bu arada bana 2 kere kitap fırlattı tamda karnıma denk geldi azıcık bir sancı gibi bişe hissettim şimdi ise çok korkuyorum çocugum da herhangi bir sorun olurmu diye sakatlık falan İnternete bakınca içim karardı bende size sorayım dedim bu şekil bişey yaşayan varmı
Canım çok şiddetli bi darbe almadığın sürece karnından korkma bişey olmaz Allahın izniyle. Nete de bakma soğuk algınlığı olsan girip baksan belirtilere kanser mi oldum acaba gerçekten dersin nette hep en kötüsü yazıyor takılma ona sen. Eşinde nasıl insanmış tartışma her ailede illa olur da kalkıp bişeyler fırlatmak vurmak vs insanlıktan nasibini almıyor bu erkeklerin çoğu.. Neyse denecek çok şey varda sıkma canını sen insan olur inşallah eşinde

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün eşimle tartıştım 36 haftalık hamileyim bu arada bana 2 kere kitap fırlattı tamda karnıma denk geldi azıcık bir sancı gibi bişe hissettim şimdi ise çok korkuyorum çocugum da herhangi bir sorun olurmu diye sakatlık falan İnternete bakınca içim karardı bende size sorayım dedim bu şekil bişey yaşayan varmı
Allah'ından bulsun benimkinden bir farki yokmuş ama benimki daha çok lafıyla vuruyor beni ki o daha kötü. Kitapla birşey olmaz inşallah benim oğlum sürekli karnima vuruyor uyuturken ayağımda sallıyorum mesela yoksa uyumaz ve o sıra hep vurur karnıma bir keresinde ısırdı karnımı 3 gün acısı ve izi geçmedi. Moralini düzgün tut dicem ama 8 aydır benim moralim hiç düzgün değil sanki ben hamile değilim o hamile ne bileyim Allah'a havale et

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım ya sıkma canını lütfen yok birşey olmaz sen yinede icini rahatlatmak için doktora git canım vicdansız ya hiç insan öyle yapar mi ya inşallah allahin izniyle saglikla kucagina almayı nasip etsin canım

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Hemen doktora git canim bende 36 haftalik oldum karnıma darbe aldim ama eşimden deil o haraketi yaptığı anda kendini sokakta bulur ayagim burkuldu düştüm dizlerim parçalandı ellerimin içi parçalandı evin önü asfalt tasi doluydu bide kaydim sol tarafima düştüm hemen gitmedim kendimi yokladim once bebegin haraketlerini falan azalma oldu gittim bisey olmamış dedi çok şükür son bir haftam rabbim sağlıkla kucagina almak nasip etsin

Bebegimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne biçim insanlar var sen korkma canım üzülme içini ferah tut ilk gebeliğimde eşimle hep kavga ediyoduk çok sinirliydim hamilelikten dolayı herşeyi firlatiyodum eşim bana hep vuruyodu bacaklarım morarmisti ama onu Allah'a havale ettim ben hep beddua ediyodum hiç kötü düşünmedim içimi rahat tuttum sağ salim kucağıma aldım kızımı şimdi 21+3 haftalık ikinci kızıma hamileyim çok şükür hiç üzmüyo beni tam tersi daha iyi oldu eşim sende Allah'a havale et üzülme inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini🤗
Maşallah allahim daha mutlu etsin kimsenin yuvası tadi tuzu bozulmasin anlamioyorum böyle insanları sinirlerine sahip cikamiyolar sonra bisi oldunda tek sorumlusu biz gibi davraniyolar ha karisina siddet uygulayjnca kendilerini adamdanmı sayıyorlar ne cahil insanlar var şükür esim destekcim bende 25haftaliga gircem yarin esimin destegi emegi coo uzerimde koymaz bi yere uzanim ha kendi esi ha annesi insan cocuklukta nasil yetistirilirse terbiye verilirse ilerde ailesinede öyle davrancagini dusunuyorum k bakmayin uzun yazdim ama şiddet ile alakali birşey duydum an sinirleniyorum bu nasil iştir ya böyleleri adamim die gezmesin 😬😬😬😬😬😬

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah allahim daha mutlu etsin kimsenin yuvası tadi tuzu bozulmasin anlamioyorum böyle insanları sinirlerine sahip cikamiyolar sonra bisi oldunda tek sorumlusu biz gibi davraniyolar ha karisina siddet uygulayjnca kendilerini adamdanmı sayıyorlar ne cahil insanlar var şükür esim destekcim bende 25haftaliga gircem yarin esimin destegi emegi coo uzerimde koymaz bi yere uzanim ha kendi esi ha annesi insan cocuklukta nasil yetistirilirse terbiye verilirse ilerde ailesinede öyle davrancagini dusunuyorum k bakmayin uzun yazdim ama şiddet ile alakali birşey duydum an sinirleniyorum bu nasil iştir ya böyleleri adamim die gezmesin 😬😬😬😬😬😬
Sağolasın Aynen karısına vurunca adam sanıyolar kendilerini işte senide Allah daha mutlu etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar