Hamilelikte en erken belirtiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmühan tarafından oluşturulan Hamilelikte en erken belirtiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,808 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte en erken belirtiler
Konbuyu başlatan Ümmühan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümmühan

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihim 18 mart geçen hafta adet olcakmsm gibi sol kasığım da ağrı vardı cumartesi günü Baya ağrıdı salı gününden beri baş dönmem var başımı yastıktan kaldırasım yok adetime 8 gün var böyle durum yaşayan oldumu kanda çıkar mı
Test alıp yap bence hemen. Ben adetimi 5 gün geçmişti yaptım normal test hemen çıktı

A

admin

Guest
Kızlar son adet tarihim 18 mart geçen hafta adet olcakmsm gibi sol kasığım da ağrı vardı cumartesi günü Baya ağrıdı salı gününden beri baş dönmem var başımı yastıktan kaldırasım yok adetime 8 gün var böyle durum yaşayan oldumu kanda çıkar mı
benimde aynıydı sonadet tarihim 3 martti sağ yumurtalıkta agrım oldu göğüs hassasiyeti kahverengi pembemsi lekelenmem falan oldu adetime 2 gün varken hızlı gebelik testi yaptım pozitif çıktı kandada çıktı hemen yap hızlı gebelik testini

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
eczaneden eeken gebelik testi al cnm belli olur inşallah Allah gönlüne göre verir 🙏

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
benimde aynıydı sonadet tarihim 3 martti sağ yumurtalıkta agrım oldu göğüs hassasiyeti kahverengi pembemsi lekelenmem falan oldu adetime 2 gün varken hızlı gebelik testi yaptım pozitif çıktı kandada çıktı hemen yap hızlı gebelik testini
Benimde sol yumurtalık tarafımda oldu iğne ucu kadarda pembe lekelenme olduuu benimde 2 gün var adetime yapsam çıkarmı

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm uyku modu cok oluyor gebelıkte 😅 uykuya sık dalmaktan ve yataktan üsyümde moloz varmıs gıbı kalkmak istememekten hatta mumkun olsa yatakla gezmek istemekten anlıyorum desem 😂 çünkü bende gec döllenme oluyor her iki gebeligimde de oldu öyle normalde uyuklayan ya da uykuya düşkün bi dunyem yok eşim bile hemen hamile misin der uyudugumda 😂 daha test yapman icin erken en garantisi adet günün üstünden 10 gün gecmesi beklemesi cok zor ama sabret bosuna teste para verme bazen döngüler gecikiyor

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gün daha bekle canım olabilirsin idrar testi yap sonra

Tüm sayfalar yüklendi.