Hamilelikte en erken belirtiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmühan tarafından oluşturulan Hamilelikte en erken belirtiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,746 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte en erken belirtiler
Konbuyu başlatan Ümmühan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümmühan

Ümmühan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihim 18 mart geçen hafta adet olcakmsm gibi sol kasığım da ağrı vardı cumartesi günü Baya ağrıdı salı gününden beri baş dönmem var başımı yastıktan kaldırasım yok adetime 8 gün var böyle durum yaşayan oldumu kanda çıkar mı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son adet tarihim 18 mart geçen hafta adet olcakmsm gibi sol kasığım da ağrı vardı cumartesi günü Baya ağrıdı salı gününden beri baş dönmem var başımı yastıktan kaldırasım yok adetime 8 gün var böyle durum yaşayan oldumu kanda çıkar mı
Cnm hamile olabilirsin de olmayabilirsin de.. bı kaç gün daha bekle ve erken gebelik testi al dene çıkar sonuç

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum belirtiler kişiden kişiye göre değişir. Kesin ve net sonuç almak için gününü bekleyip kan tahlili yapman gerek

Ümmühan

Kayıtlı Üye
rank
Canım koku hassasiyet i mide bulantısı olabilir benim uykum geliyordu evden tramvaya biniyorum gıdecegim yere kadar uyuyordum😂 test yap
Adete kaç gün varken yaptn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum belirtiler kişiden kişiye göre değişir. Kesin ve net sonuç almak için gününü bekleyip kan tahlili yapman gerek
Aksam gidicem canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aksam gidicem canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar