Hamilelikte Göz seyirmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Hamilelikte Göz seyirmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Göz seyirmesi
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas
F

Flzflz

Guest
Bende de hamileliğinin ilk haftalarında neredeyse hergün göz seyirmesi oluyordu daha önce öyle bi olay yoktu. Doktoruma sordum hamilelikten beri var göz doktoruna gideyim mi dedim. Gayet normal iyi bişey hormonların değişiyor ondan dedi korkacak bi durum değil dedi. Daha sonra kendiliğinden geçti

Elif54

Kayıtlı Üye
rank
Bende de hamileliğinin ilk haftalarında neredeyse hergün göz seyirmesi oluyordu daha önce öyle bi olay yoktu. Doktoruma sordum hamilelikten beri var göz doktoruna gideyim mi dedim. Gayet normal iyi bişey hormonların değişiyor ondan dedi korkacak bi durum değil dedi. Daha sonra kendiliğinden geçti
Cok tesekkurler cevap için ne bileyim korktum bir de yüzümün yarısını hissetmiyorum gibi sanki

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm her ayın 2 haftası yaşıyorum şuan geçti kulakta fan sesi gibide sesler oluyor muhtemel tansiyon araştırmalara göre karanlıkta sakinlik içinde yemene icmene dikkat et geçiyor belli bir süre sonra
Canim ayni sikayetler ablamda da vardi 20 gun once yüz felci gecirdi ve gebelikten dolayi tedavi uygulayamiyorlar ihmal etmeyin bi nörolaga görünün.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok tesekkurler cevap için ne bileyim korktum bir de yüzümün yarısını hissetmiyorum gibi sanki
Canim bence bi doktora görün.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canim ayni sikayetler ablamda da vardi 20 gun once yüz felci gecirdi ve gebelikten dolayi tedavi uygulayamiyorlar ihmal etmeyin bi nörolaga görünün.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bence bi doktora görün.
Allah korusun kız geçti önceden oldu şimdi bı şikayetim yok benim tansiyonum yükselmişti Allah korusun 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar