Hamilelikte guatr

• Konbuyu başlatan Şerim
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şerim tarafından oluşturulan Hamilelikte guatr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,259 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte guatr
Konbuyu başlatan Şerim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)
Ş

Şerim

Guest
Merhaba hamiş anneler 19+3 hamileyim bugün sağlık ocağında kan tahlili sonucumu aldım guatr çıktı sınırda dedi 0.65 yazıyor bebege zararı olur dedi pazartesi gününe dahiliye sıra aldım başına böyle birşey gelipte bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı....😥😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun .benim 7,5hamile kalmadan öncede guatr hastasıydim.kilo alımı yapar bebekte zeka gelişimi ve kilo alimi zor olur .ihmal etme

Geçmiş olsun .benim 7,5hamile kalmadan öncede guatr hastasıydim.kilo alımı yapar bebekte zeka gelişimi ve kilo alimi zor olur .ihmal etme

Son düzenleme:

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamiş anneler 19+3 hamileyim bugün sağlık ocağında kan tahlili sonucumu aldım guatr çıktı sınırda dedi 0.65 yazıyor bebege zararı olur dedi pazartesi gününe dahiliye sıra aldım başına böyle birşey gelipte bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı....😥😥😥

Cnm bende hamilelikten önce vardi şimdi 14 .6 haftaliğim guatr ilaci kullaniyom dahiliyeye gittim ilac verdi kadin doğum doktoruna sordum bu ilaclari kullanman gerekiyo dedi bana dedi kullanmazsan ya zeka geriliği olur yada düşük olur dedi şimdilil iyiyim iyi gidiyo Rabbim büyüktür

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bendede hamilelikte çıktı canim bütün hamileligimde ilac kullandım emzirirken de kullanıyorum şuan ilaçlarını düzgün kullanırsan bebeğe bir zararı olmaz ama aksatma biran önce doktora görün

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Ş

Şerim

Guest
Hepinize çok teşekkür ederim Allah yardımcımız olur inşallah bugün kadın doğum a pazartesi de dahiliye ye sıra aldin inşallah bebeğime bı sıkıntı yaratmaz

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba geçmiş olsun cnm benim gebelikten önce vardı zehirli guatr hemde günde 5 kere içiyordum ilacı gebeliktede devam etti günde 2 kerr sonra 1 kereye indirildi ilaç ama şükür sıkıntı yaşamadım sürekli doktor kontrolünde olunca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar