Sorum var Hamilelikte halı yıkanır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Hamilelikte halı yıkanır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte halı yıkanır mı
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melibal

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık hamileyim halı yıkadım çok sık idrarım geliyor erken doğuma sebep olur mu 😱😟
Neden halı yıkadın ki bacım yani çok ayakta kalmak bile bazen erken doğuma sebep olabiliyor, vereydin şirkete alır temizler getirirlerdi.İdrara sık çıkmak belirti değildir bence ama bir acile git nstye bağlat kendini için rahat etsin.

32 haftalık hamileyim halı yıkadım çok sık idrarım geliyor erken doğuma sebep olur mu 😱😟
Cnm doğuma 20 gün kala bende halı yıkadım bende şuan 30.haftalik hamileyim 1 hafta önce halı yikadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bende yıkadım bu sabah ütü yaparken islaktim su gibiydi bende bilmiyom

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kisiden kisiye degisir. Ben yarim saat yürüdüm sabahina cocugum doğdu bacım ☺️ ama hali yikama isini ben olsam erken dogum sebebi yuzunden degil de üşütüp hasta olmamak icin yapmazdim, sonucta ilac kullanamadigimiz bir donem... Hasta olma riskine giremezdim

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar