Hamilelikte hemoroid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Hamilelikte hemoroid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 569 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte hemoroid
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar makatımda 1 tane meme var canımı çok yakıyor kabızlık yapıyor hemoroid olan varmıı nasıl atlatıyorsunuz lütfen yardım hamilelikte oluyormuş diyorlar

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar makatımda 1 tane meme var canımı çok yakıyor kabızlık yapıyor hemoroid olan varmıı nasıl atlatıyorsunuz lütfen yardım hamilelikte oluyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok gecmis olsun cok zor biliyorum bende gecen yil olmustu 3 haftalik antibiyotik tedavisi görmüstüm ilaclardan olmustu bende doktora gidin bence Lifli gıdaları tüketin
Bol sıvı alın
Erik ve kayısı suyu ya da kompostosu için
Sebze meyveyi bol tüketin faydası oluyo

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnde de ilk hamileliğimde oldu öyle kaldı dışarı da et parçası halinde geçmiyor cnm 4 sene oldu bnm hala geçmedi ama bi zararı yok bana tuvalete rahat girip çıkıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meyve suyunu bol tüket cnm suyu da çok iç

G

GcZ

Guest
Kızlar makatımda 1 tane meme var canımı çok yakıyor kabızlık yapıyor hemoroid olan varmıı nasıl atlatıyorsunuz lütfen yardım hamilelikte oluyormuş diyorlar
Sabah aç karna 4-5 kayısı arkasından su için bu şekilde bağırsaklar temizleniyor ilk zamanlar bende çok çektim geçmiş olsun 😔

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar