Hamilelikte horlama sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşim kuzey tarafından oluşturulan Hamilelikte horlama sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte horlama sorunu
Konbuyu başlatan Yeşim kuzey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 aylık hamilyeyim uyurken çok horlama ya başladım öyle ki eşim bile uyuyamiyor yanım da netten baktım pek olumlu şeyler söylemiyor böyle bı durum başına gelen var mi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 aylık hamilyeyim uyurken çok horlama ya başladım öyle ki eşim bile uyuyamiyor yanım da netten baktım pek olumlu şeyler söylemiyor böyle bı durum başına gelen var mi
Horluyomuyum bilmiyorum ama burnum sürekli tıkalı oluyor benim 13 haftadayım ama yinede bazen oluyordur bence. Ablamda çok horlardı hamileliklerinde bi sorun yoktur bence yinede kontrole gidince söyle doktora nette yazılanlara bakarsak yarına çıkamayız 😀

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İki yastık kullan alta koyacağın yastık sert kafanı koyacağın yastık yumuşak olsun ben öyle hallediyorum mecbur

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Bende horlama değil de uyurken kendi inleme sesime uyaniyorum sanki sesli esnersin ya onun gibi ama neden olur bilmem

Tüm sayfalar yüklendi.