Hamilelikte ilşki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eminetekmnnn233 tarafından oluşturulan Hamilelikte ilşki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,932 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ilşki
Konbuyu başlatan Eminetekmnnn233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 +2 haftalık hamileyim bundan önce bende sigil falan yoktu 5 ay olduktan sonra çıkmaya başladı doktor da ilişki yok dedi galiba bulaşıcı bende 5 veya 6 günde bir mast yapıyorum tuhaf gelebilir ama sanki hamilelikte daha fazla istek oluyor bundan önce ben eşime hiç yaklaşmazdım şimdi ise yaptığımın günah oldugunu biliyorum hemde çok korkuyorum çocugum da herhangi bir sıkıntı çıkar diye hepde tövbe ediyorum sizce de korktuğum başıma gelmez demi herhangi bir sıkıntı çıkmaz ayrıntılı ultrasonda herşey normaldi ama ne bilim işte düşünmüyor deilm
Canım hormonlar yüzünden normal o istek artışı, yaptığın şeyide günah olarak falan düşünme, değil gidip zina yapmıyorsun günah olsun, oda gayet insani doğal bi ihtiyaç bebeğe de bundan ötürü bişey olmaz merak etme, siğiller içinde bi tedavi başlamadı mı drun siğil bulaşıcı sonuçta doğumda bebeğe geçme ihtimali yok mu 🤔 sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah öyle farklı düşünceler içine girme canını sıkma hiç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar