Hamilelikte Kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Hamilelikte Kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Kabızlık
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lyl

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım kan ilacı kullanıyorsan o kabızlık yapıyor bende ferro sanol aşırı kabızlık yapmıştı doktorum başka markaya geçirdi onu değiştirdi değiştireli rahatım.. Kabız olduğum zamanlar da sabah kahvaltıdan sonra kayısı yiyordum ara öğün gibi o zaman tuvalete daha rahat çıkabiliyordum ama o anı kurtarıyordu yani kayısı yemediğim zaman çok kötü oluyordum sancı yapıyordu ve senin gibi ıkınmaya korkuyordum..
Kan ilacı kullanmıyorum canım bugun perişan etti beni ya

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geberiyorum yardım edin 27 haftalık hamileyim ve kaç gündür kabizim siz nasıl çözüm buluyorsunuz yemin ederim ölecem sağlık ocağı duphalac yazdı hiçbir çözümü yok tuvalete gidiyorum bos çıkıyorum ikinmaya da korkuyorum
Kuru kayısı tüket aç karnına yada uyanır uyanmaz bı kasik zeytinyağı iç iyi gelir insallah

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum rabbim hepimizin yardımcısı olsun cidden çok zor kabızlık ya sağ salim minikleri kucağımıza alıp böyle dertlerden bir an önce kurtulalım inşallah 🤲🏻
Ayy insallah canim benim insallah saglikla aliriz kucagimiza hic gecmiyo zamn rbbim kolaylikla atlatmayi nasip etsin

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geberiyorum yardım edin 27 haftalık hamileyim ve kaç gündür kabizim siz nasıl çözüm buluyorsunuz yemin ederim ölecem sağlık ocağı duphalac yazdı hiçbir çözümü yok tuvalete gidiyorum bos çıkıyorum ikinmaya da korkuyorum
Cok zor bi durum bende hamileliyimde yawadim allahim oluyordum dogurdum halada yawiyorum🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ sabah kalkinca ilk ilik su ic azacik sicak olsun ac karnina bagarsaklari aciyor canim ben oyle yapiyorum bide kaysi kurusu gavali kurusu falan ye gecen 2 tanesini at suya sabah kalkinca ac karnina ye cok iyi gelecek

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aç karnına sabah kuru kayısı ye akşamda yatmadan ye süper çözüm gün içindede tüketebilirsin çok rahatlıycaksın 🤗

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kuru kaysiyi eksik etme canim ilik suyla cayinin yaninda gün içerisinde tüket bol bol da su iç bende çok sıkıntı yaşadım bir dönem ama bu ikisiyle hiç bir sıkıntım kalmadı çok şükür rahatım

Tüm sayfalar yüklendi.