Sorum var Hamilelikte kaburga ağrısı batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikefth tarafından oluşturulan Hamilelikte kaburga ağrısı batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaburga ağrısı batması
Konbuyu başlatan Melikefth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun ilk hamileliğimde ben de öyleydim bebek bedenime göre büyükdü sığmıyordu onun icin hep ağritiyordu

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ölü doğmuşdu ilk bebeğim 41haftasinda. sizlerden uzaakk.evet son gune kadar en cok oturduğum zaman ağrıtıyordu.

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 34 haftalık olduk ama kaburgalarima biri bıçak batırıyor gibi yatirtmiyor sizlerde böyle ağrılarınız var mı yasayaniniz oldu mu
Benim daha çok kalçama ağrı giriyodu.Yeminle yataktan sağıma dönemiyodum.Hatta tuvalete kalktığımda ağlayarak gidiyodum ,yavaş yavaş duvardan tutunarak o derece.Annem hep bebeğin yeli derdi.Aman aman o günlerim gitsin de gelmesin.

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ölü doğmuşdu ilk bebeğim 41haftasinda. sizlerden uzaakk.evet son gune kadar en cok oturduğum zaman ağrıtıyordu.
Bende ilk bebeğimi kaybettim Allah kimseye yaşatmasın göstermesin ama o küçüktü29 haftalikti onda öyle birşey yoktu bunda son aya girdiğim için galiba ağrılarım çok şükür sagsalim kucağıma alırım başka bir şey istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim daha çok kalçama ağrı giriyodu.Yeminle yataktan sağıma dönemiyodum.Hatta tuvalete kalktığımda ağlayarak gidiyodum ,yavaş yavaş duvardan tutunarak o derece.Annem hep bebeğin yeli derdi.Aman aman o günlerim gitsin de gelmesin.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Otursam da yatsamda aynı bazen geçiyor bazende geçmiyor doğuma kadar sabredecegix çok şükür bugünlerimize

A

Asaf_ yusuf

Guest
Kızlar merhaba 34 haftalık olduk ama kaburgalarima biri bıçak batırıyor gibi yatirtmiyor sizlerde böyle ağrılarınız var mı yasayaniniz oldu mu
Rahiminz dar .yada bebeğiniz büyük kilolu bebeğin yeri dar olduğundan öyle oluyor.rabbim kolay bir gebelik gecirmeynizi nasip etsin.benim ikiz gebeliğim vardı nefesim bile kesiliyordu..gorumcemin şimdi öyle bir hafta sonra doktor doğuma alacak .38.haftasi bitecek

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben bulaşık yıkarken kaç kere yarıda bırakıp ağlayıp uzandigimi hatırlıyorum ilk hamilelikte o kadar acitiyodu ki kemiklerim kırılacak gibiydi çok kötüydü özellikle yan taraflarim 🥴🥴🥴gece bi başlıyordu geçmiyordu ya ne günlerdi

Tüm sayfalar yüklendi.