Hamilelikte kahve rengi akıntı normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmeray tarafından oluşturulan Hamilelikte kahve rengi akıntı normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kahve rengi akıntı normal mi?
Konbuyu başlatan Esmeray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryland

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 10 hafta 6 günlük hamileyim dün biraz fazla koyu kahve rengi akıntım oldu bu sabahta tolete cıkarken baktım akmış sizce zararlımı cok korkuyorum hamileligim riskliydi cunku birinci cocugumu duşurdum şimdi vacinal utrogest kullanıyorum duşuk olmaması icin.
Cnm normal dgil geç kalmadan doktora görün derim bnm de iki dusugum oldu üst üste
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar ben 10 hafta 6 günlük hamileyim dün biraz fazla koyu kahve rengi akıntım oldu bu sabahta tolete cıkarken baktım akmış sizce zararlımı cok korkuyorum hamileligim riskliydi cunku birinci cocugumu duşurdum şimdi vacinal utrogest kullanıyorum duşuk olmaması icin.
Düşüğün olmuş sonuçta bebeğin tutunması zor oluyr dusuktan sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşüğün olmuş sonuçta bebeğin tutunması zor oluyr dusuktan sonra

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Gorundum doktor bişeyin yok dedi artık Allah buyuktur ne diyim 🥺
Canım sende kan pıhtılaşması var mı?Annen ya da kız kardeşin varsa ailede düşük çok yapan varmı?Annem 3 düşük yaptı diyince dr direk Trombofoli testi yaptırttı.Orda kan pıhtılaşması çıktı bende.Iki hamileliğimde de kan sulandırıcı iğne kullandım.Doktorunuzla görüşün isterseniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar