Hamilelikte kalça büyümesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Hamilelikte kalça büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,266 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kalça büyümesi
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 8 haftalık hamileyim, 8 hafta olmasına rağmen kalçam büyüdü kıyafetlerimde de hissediyorum aynada da hiç yoktu halbuki 🙃 bu durumu yaşayan var mı

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Son zamanlar kilo aldıkca ister istemez buyuyor ama 8 haftalık da biraz erken kilo almaya basladınız heralde
Evet galiba öyle oldu 🙃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım normal bence biraz erken almaya baslamissin canım birşey olmaz dogumdan sonra hayırlısıyla verirsin canım
İnşallah canım 🙃

Canım normal bence biraz erken almaya baslamissin canım birşey olmaz dogumdan sonra hayırlısıyla verirsin canım
İnşallah canım 🙃

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 8 haftalık hamileyim, 8 hafta olmasına rağmen kalçam büyüdü kıyafetlerimde de hissediyorum aynada da hiç yoktu halbuki 🙃 bu durumu yaşayan var mı
Bende hemen kilo almıştım şimdi 22 haftalık olduk belden altım çok kilo aldi hiç biseyim olmadı yeni aldım Allah'tan tişörtlerim oluyo 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Genelde kız bebeklerde öyle olur derler ama bilemedim canım ☺️ takılma kiloya falan ben ilk oğlumda 45 kiloyla hamile kalıp 75 80le doğuma girmiştim doğumdan sonra hepsi gidiyor hamileliğin keyfini çıkar bebeğini kucağına sağlıkla alırsın inşallah boşver gerisini ☺️

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Genelde kız bebeklerde öyle olur derler ama bilemedim canım ☺️ takılma kiloya falan ben ilk oğlumda 45 kiloyla hamile kalıp 75 80le doğuma girmiştim doğumdan sonra hepsi gidiyor hamileliğin keyfini çıkar bebeğini kucağına sağlıkla alırsın inşallah boşver gerisini ☺️
Evet canım önemli olan sağlık teşekkür ederim 💚

Bende hemen kilo almıştım şimdi 22 haftalık olduk belden altım çok kilo aldi hiç biseyim olmadı yeni aldım Allah'tan tişörtlerim oluyo 😊
🙃

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Aileden genetik olabilir benim annemde gebeliklerinde kalcası flan büyürdü bendede aynı durum var 37. Haftamıza girdik göbegim cok yok ama kalçalar maşh 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar