Hamilelikte kalp ritmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Monilu tarafından oluşturulan Hamilelikte kalp ritmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kalp ritmi
Konbuyu başlatan Monilu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Monilu

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar ben 16 haftalık hamileyim 4 aylık. Sirt üstü yattığımda kalbim daha hızlı çarpıyor rahatsız olup yan dönüyorum . Ritm bozukluğu gibi oluyor neden olur acaba bi bilginiz var mı? Doktoruma danisacagim ama randevuma var daha . Covid geçirdim geçen hafta sonra mi oldu anlamadım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım
Merhabalar hanımlar ben 16 haftalık hamileyim 4 aylık. Sirt üstü yattığımda kalbim daha hızlı çarpıyor rahatsız olup yan dönüyorum . Ritm bozukluğu gibi oluyor neden olur acaba bi bilginiz var mı? Doktoruma danisacagim ama randevuma var daha . Covid geçirdim geçen hafta sonra mi oldu anlamadım

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun, covid gecirdiyseniz bence ertelemeyin bir an evvel gidin.. Kan pihtilasma sorunu olabiliyor covidde onunla alakali olabilir.. limonlu su kani sulandiriyor yeterli olur mu bilmem ama deneyebilirsiniz.

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun, covid gecirdiyseniz bence ertelemeyin bir an evvel gidin.. Kan pihtilasma sorunu olabiliyor covidde onunla alakali olabilir.. limonlu su kani sulandiriyor yeterli olur mu bilmem ama deneyebilirsiniz.
Aynen canım Aynı şeyi düşündüm çarşamba ya randevu verdiler😒 bakalım inşallah bisi yoktur teşekkür ederim

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni durumdayim 15 haftadan beri var şuan 22 hafatdayiz sirt ustu yatinca cok hizli atyor sanki kalp carspintisi yasyorum aile hekimine soyledim kadin doktorumda sordum normal dedi virusla alakasi yok bence isterseniz doktorunuza sorun sizde

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni durumdayim 15 haftadan beri var şuan 22 hafatdayiz sirt ustu yatinca cok hizli atyor sanki kalp carspintisi yasyorum aile hekimine soyledim kadin doktorumda sordum normal dedi virusla alakasi yok bence isterseniz doktorunuza sorun sizde
Çarşamba günü gidicem canım. Acaba vitaminimiz falan mi eksilior o da yapar belki çarpıntı. Ben sorayim bakalım kardiyoloji ne diyecek . Insan korkuyor yahu kriz geçiricem saniorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar