Hamilelikte Karın ağrısı

• Konbuyu başlatan SBA
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Hamilelikte Karın ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Karın ağrısı
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf
S

SBA

Guest
Merhaba hanımlar 5 haftalık gebeyim karnında hafif ağrım oluyor. Gelip geçici ağrılar günde 4-5 kez ağrı hissediyorum. Acaba normal mi yoksa bir problem mi var

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank
Çok şiddetli de olsa normal canım bebek yerleştiği için bende de oluyor aynısı doktor sorun olmaz dedi için rahat olsun

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Benim cok şiddetli adet gibi sancılarım oluyordu. Hatta geceleri bile unutmuyordu. Acile gidiyordum bi terslik mi var diye. Ama olabiliyormuş kanama falan yoksa korkmayin

R

Rüzgar gülüm

Guest
Kizlar hamilelikte bebek kasıkta 17 haftalik ve kasigin sag tarafinda bi yumuru var sizde normalmi

R

Rüzgar gülüm

Guest
Kizlar 17 haftalik daha kasikta normalmi bide kasigin sag tarafinda bi yumru var normalmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal demi kasikta olmasi 17 haftalik gobek deligi hizzasinda degil ancami acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal demi kasikta olmasi 17 haftalik gobek deligi hizzasinda degil ancami acaba

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar