Hamilelikte kaşıntı ve kabarma normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagmur tarafından oluşturulan Hamilelikte kaşıntı ve kabarma normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaşıntı ve kabarma normal mi
Konbuyu başlatan yagmur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

yagmur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 7 Aylik Hamileyim 7 aylik oldum Ustumde ayaklarimda belimde elerimde kasinti oluyor HAFIF kabariyor sonra geciyor Fazla kabarmiyor uzerim sizce Neden oyle oluyorum doktorum Cagirdi Kontrole Bakalim ne diycek Hama Fazla bisey degil Bazen geciyir bazen kasiniyor sizce korkunc mu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 7 Aylik Hamileyim 7 aylik oldum Ustumde ayaklarimda belimde elerimde kasinti oluyor HAFIF kabariyor sonra geciyor Fazla kabarmiyor uzerim sizce Neden oyle oluyorum doktorum Cagirdi Kontrole Bakalim ne diycek Hama Fazla bisey degil Bazen geciyir bazen kasiniyor sizce korkunc mu
Egzama olabilir canm bepantol yada hametol krem iyi gelir sabun ve kolonya kullanımına dikkat et

Ç

Çağla

Guest
Mutlaka doktorunuza başvurun benimdeilk gebeligimde oluşmuştu karaciğer enzimleri yükseliyormus doktorunuza soyleyin

yagmur

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka doktorunuza başvurun benimdeilk gebeligimde oluşmuştu karaciğer enzimleri yükseliyormus doktorunuza soyleyin
ne kulandin gectimi sonra Bebege zarari varmiydi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Egzama olabilir canm bepantol yada hametol krem iyi gelir sabun ve kolonya kullanımına dikkat et
canim ekzema degil ya ben biraz sinir strest olmustum Biraz Aile problemelrim vardi belkide sikintidan Olmusumdur bilmiyorum

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı stres ciltte kuruluk hormanların degişimi yayılmıyorsa cok korkma kan testi alır doktor alerjikte olabilir suyu bol tüket nemlendirici kullan mutlaka

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar